İLETİŞİM

İletişim

Ado Bilişim Lab. Müh. Test Cih. Ltd. Şti.

Cevizlidere Mah. Cevizlidere Cad. 46/A

Çankaya 06520 Ankara - Türkiye 

Müşteri Hizmetleri E-Posta Adresi: info@aynigunkargo.com       

Müşteri Hizmetleri :  312 473 28 01, 554 854 45 41

Çalışma Saatlerimiz: 09:30-19:30
 

Faks: 312 478 00 56

Kayıtlı E-Posta Adresi: adobilisim@hs01.kep.tr   

Mersis No: 0-0080-7639-0900013 

         

Hakkımızda


Uzman Kadroyla Hızlı Hizmet
 

Ado Bilişim, Bosch bayiliği, proje, ürün tedariki ve distribütörlük konularında uzun yıllar tecrübesi olan bir ekip tarafından, müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik bir şekilde ürün tedariki sağlamayı amaçlayarak kurulmuştur. Başlıca hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Ado Bilişim, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 Ve 2021 yıllarındaki faaliyetleriyle Türkiye'nin ilk 500 Bilişim Şirketi arasında yer almıştır. 2022 yılında başarısını arttırarak sürdürmektedir.

Firmamız Covid-19 nedeniyle artan e-ticaret hacminin bilincinde olarak çalışmalarına kapasite artırımı yaparak devam etmektedir. 

Firmamızın ayrıca Ankara'da 5 adet, Samsun'da 1 adet Bosch beyaz eşya mağazası bulunmaktadır:

Ankara: Cevizlidere Mah. Cevizlidere Cad. 46/A, Çayyolu Galleria AVM , Atatürk Mah. Onur Cad. 16/A Sincan, Lale Cad. 12/A Sincan, Atatürk Bulvarı 61/A Kızılay

Samsun: Kale Mah. Kazımpaşa Cad. 4/8, İlkadım

adreslerindeki mağazalarımıza bekleriz.


Çok Hızlı Teslimat
 

Firmamız, sektörde benzer dalda faaliyet gösteren firmalara kıyasla siparişleri müşterilerine daha hızlı ulaştırma odaklı çalışmaktadır. Ancak, ürün başlığında "aynı gün kargo" ibaresi taşıyanlar dışındaki ürünleri aynı gün kargoya verme taahhüdünde bulunmamaktayız.

Satışa sunulan bir çok ürünü aynı gün kargoya verebilmekteyiz. Ürün başlığında aynı gün kargo ibaresi taşıyan ürünler, siparişin saat 16:30'a kadar verilmesi kaydıyla, mücbir sebepler dışında aynı gün kargoya verilir. Ankara içi beyaz eşya siparişlerimizi dönemsel yoğunluklar dışında genelde 1-2 gün içinde teslim edebilmekteyiz. Beyaz eşya ürünlerini, İstanbul'a ise 2 ila 5 gün içinde teslimat sağlayabilmekteyiz. Standart kargoyla gidebilecek türden olan, küçük ev aletleri gibi ürünleri ise Türkiye'nin her yerine 2-3 gün içinde ulaştırabilmekteyiz.


Ücretsiz Danışmanlık
 

Firmamız, satmış olduğu ürünlerin yetkili bayisi olduğundan alım konusunda fikir isteyen müşterilerine en doğru danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır.
 

Hızlı Yanıt Verme
 

Müşteri hizmetleri görevlilerimiz ürünlere genel olarak hakim olup sorduğunuz sorulara hızlı yanıt verebilmektedir


Hızlı Hizmet
 

Teknik servis ya da iade talebi gibi durumlarda hızlı bir şekilde gereken aksiyonu almaktayız.


Ürünü Önceden Görebilme
 

Firmamız ayrıca müşterilerine, önceden randevu almak kaydıyla almak istedikleri ürünü yerimizde görme imkanı sunabilmektedir.


Gerçek ve Yüksek Güvenlik
 

Sitemizin sahip olduğu SSL Sertifikası sayesinde bilgileriniz yüksek düzeyde güvenlik altındadır. Ayrıca sitemizden kredi kartıyla 3D Güvenli Şifre yöntemi harici alışveriş yapılamamakta, yani kartınız çalınsa dahi çalan kişi cep telefonunuza gelen şifreyi giremeyeceği için kartınızla sitemizden alışveriş yapamayacaktır.
 

Yetkili Distribütör Garantisi
 

Firmamızın, dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarıyla yetkili satıcılık anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede sitemizden ürün alan müşterilerimiz almış oldukları ürünlere ait garanti ve servis hizmetlerinden tam olarak faydalanabilmektedirler. Yan kısımda yetkili satıcılık belgelerimizden ikisini örnek olarak sunmaktayız.