BANKA KAMPANYALARI

Banka kampanyalarıSitemizde World, Bonus, Maximum, Axess, Card Finans, HSBC ve Ziraat bankasına ait kartlara vade farksız 5 ile 9 taksit arasında taksit uygulanmaktadır. Taksit seçeneklerimizi ürün sayfalarının alt kısmındaki "taksit seçenekleri" sekmesine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

- Artı taksitli kampanyalar 500 TL üzeri siparişlerde geçerlidir. 

- Aidatsız kart vb. nedenlerle bankanın vermediği artı taksitlerden firmamız sorumlu değildir.

Ödeme sayfasında banka havalesi/eft ödeme seçilmesi halinde sistem sepette otomatik olarak %4 indirim uygulamaktadır. 

BONUS KAMPANYASIYLA İLGİLİ:

500 TL ve üzeri 3-4-5 taksitli işlemlerde +4 taksit uygulanacaktır.

Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business kredi kartları dahildir.Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, ING Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Alternatif Bank Bonus, Alternatifbank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET BOSCH/SIEMENS/PROFİLO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kartların kampanyalara katılımı 30 Eylül 2022 tarihine kadar ücretsizdir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde +taksit uygulamasının üst limiti 299.999TL’dir. 300.000TL ve üzeri işlemler için +taksit geçerli değildir. Elektronik eşya satışlarında 5000 TL üzerinde olan televizyon alımlarında taksit sınırı 4 ay, fiyatı 5000 TL’e kadar olan televizyon alımlarında taksit sınırı 9 ay uygulanmalıdır.   

QNB FİNANSBANK KART KAMPANYALARIYLA İLGİLİ:

Bireysel kredi kartlarında (CardFinans Classic/Gold/Platinum/ClubFinans/ClubFinans Exclusive) geçerlidir. Artı Kampanya harici CardFinans Fix, CardFinans Nakit kartlar, Enpara kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler +taksit kampanyalarına dahil değildir. CardFinans Ticari kredi kartlarında ise 100 TL-100.000 TL arası 2-15 taksitli işlemlerde + 3 taksit uygulamasa geçerli olacaktır. Fix Card “Artı Paket” üyesi olmak için 0850 222 0 900’u arayarak Kampanya Paketi üyesi olunması gerekmektedir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir. Elektronik eşya satışlarında 5000 TL üzerinde olan televizyon alımlarında taksit sınırı  4 ay, fiyatı 5000 TL’e kadar olan televizyon alımlarında taksit sınırı 9 ay uygulanmalıdır.