BANKA KAMPANYALARI

Banka kampanyalarıSitemizde World, Bonus, Maximum, Axess ve Ziraat bankasına ait kartlara vade farksız 5 ile 9 taksit arasında taksit uygulanmaktadır. Taksit seçeneklerimizi ürün sayfalarının alt kısmındaki "taksit seçenekleri" sekmesine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

- Artı taksitli kampanyalar 1500 TL üzeri siparişlerde geçerlidir. 

- Aidatsız kart, Eko Kart, Fix kart, Flexi Kart, Business kart vb. nedenlerle bankanın vermediği artı taksitlerden firmamız sorumlu değildir.

- 500 TL altındaki siparişlerde bankalar taksit yapmamaktadır. İşlemler tek çekim olarak gerçekleştirilebilecektir.

Ödeme sayfasında banka havalesi/eft ödeme seçilmesi halinde sistem sepette otomatik olarak %4 indirim uygulamaktadır. 

BONUS KAMPANYASIYLA İLGİLİ:

1500 TL ve üzeri 3 ve 4 taksitli işlemlerde +5 taksit uygulanacaktır.

Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, Alternatif Bank Bonus, Alternatifbank Bonus Business kredi kartları dahildir.Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, ING Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ING Bank Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET BOSCH/SIEMENS/PROFİLO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde +taksit uygulamasının üst limiti 299.999TL’dir. 300.000TL ve üzeri işlemler için +taksit geçerli değildir. Elektronik eşya satışlarında 5000 TL üzerinde olan televizyon alımlarında taksit sınırı 4 ay, fiyatı 5000 TL’e kadar olan televizyon alımlarında taksit sınırı 9 ay uygulanmalıdır..