Banka Kampanyaları

BANKA KAMPANYALARI

100 TL Üzerine Peşin Fiyatına 5 Taksit!

30.09.2019 tarihine kadar anlaşmalı Maximum Kart’la yapılan 100 TL ve üzeri taksitli işlemlerde peşin fiyatına 5 taksit kampanyası yürütülmektedir.

 

 

Peşin Fiyatına 6 Taksit!

Sitemizden World Kart’la yapılan taksitli işlemlerde ilave 4 taksit kampanyası yürütülmektedir.

Sitemizden world kartla yapılan alışverişlerde taksit sayısı seçildikten ve kart bilgileri sisteme girildikten sonra ekrana 2 taksit  ya da erteleme istenip istenmediğini soran bir menü çıkmaktadır. Müşterilerimiz artı taksit talep ediyorlarsa artı 2 taksit istiyorum seçeneğini işaretleyerek artı taksit kampanyasından faydalanabilirler. Business kartlar kampanyaya dahil değildir.

 

100 TL Üzerine Peşin Fiyatına 4 Taksit!

30.09.2019 tarihine kadar sitemizden yapacağınız 100TL ve üzeri taksitli işlemlerde +2 taksit fırsatı.

+ taksit imkanı, 100TL ve üzeri  2 - 9 taksit arası işlemlerde geçerli olup, + taksit ile birlikte en fazla 12 taksit yapılabilmektedir. Sitemiz 2 taksiti vade farksız olarak sağlamakta, +2 taksit de banka tarafından verilmekte olduğundan toplam 4 taksitle vade farksız alışveriş yapabilmektesiniz.

Kampanya'ya Axess, Wings, Fish Bank'O Card Axess (Odea Bank) ve Free kartlar dâhildir. Free kartlar için artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Business kartlar + taksit kampanyasına dahildir.

Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi 9 ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon ve kuyumla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz ve erteleme yapılamaz.

 

Peşin Fiyatına 2 Taksit! Finans bireysel kartlarla yapılan 100 TL üzeri alışverişlerde  peşin fiyatına 4 taksit uygulaması bulunmaktadır. 3 ve 4 taksit seçildiğinde banka tarafından +3 taksit verilmektedir. Ticari kartlarda ise 2, 3, 4 taksite +5 taksit uyguygulanacaktır.

 

100 TL Üzerine Peşin Fiyatına 4 Taksit!

30.09.2019 tarihine kadar sitemizden yapacağınız 100TL ve üzeri taksitli işlemlerde +2 taksit fırsatı. Sitemiz Bonus kartla yapılan 2 taksitli alışverişlerde vade farkı yansıtmamakta olduğundan Bonus'un ekstrenize yansıtacağı +2 taksit avantajı ile beraber 100 TL üzeri alışverişlerinizde 2+2 seçeneğini işaretleyerek peşin fiyatına 4 taksitle vade farksız çekim kampanyasından faydalanabileceksiniz.
 

  • Miles&Smiles kredi kartları ve American Express 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde kampanyaya dahildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanyaya Ekspres Limit ve ödül puan kullanımı ile yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, American Express Card ve American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card,Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus Card’lar dahildir.
  • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için " EVET EVTEKSTIL " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamalarıwww.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.