BOSCH ANKARA VE SAMSUN YETKİLİ SATICISI

Fikret Şöhret: Ahmediye

ÜCRETSİZ KARGO! AYNI GÜN KARGO!
Ürün Kodu : 9786056278723
253,61 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır

BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

FİKRET ŞÖHRET
1959 yılında doğdu. 1978'de Çalışma Bakanlığı'nda memuriyete başladı. Ankara'da vatani görevini ifa etti. Her kademede verdiği hizmetini "Çalışma Genel Müdürü" olarak noktaladı ve emekli oldu. Halen İzmir'de yaşıyor.

Şiir kitabı "Zaman Toprakta Durur" 2012 yılında, deneme türünde yazılan "Ömür Tutulması, Hayata Dair" 2015 yılında yayınlandı. "Ahmediye I-II" yazarın derleme türünde yazılan ilk eseridir.

Kitap I ve II. ciltler olarak beraber gönderilmektedir.

Başlangıç

Elhamdulillahi Rabbil-Alemin es-salatu ves-selamu Muhammedin sahibil fazli vel-ihsan ve ala alihi ve eshabihi ellezine hüm ehlür-rıdvan bi sebebi ictinabihim anil-menahi vel-isyan.

Bilindiği üzere; insanın yaradılışı cisim ve ruhtan ibarettir. Bu mahlükun istenilen (yaratılan) şeklinde yaşaması için Cenabı Hak Teala tarafından gönderilen son kitap Kur'an-ı Azimu'ş-şan ve bunun tebliğcisi sevgili peygamberimiz Muhammed (s.a.v.) tarafından İslam dinine ait emir ve nehiyler bildirilmiştir. Ehl-i Sünnet mezhebi olarak bir çok büyük bilginlerimizin yazdıkları kitaplara göre bu emir ve yasaklar hem ruha hem de cesete aittir. Emirler hayatı düzelttiği gibi, yasaklar da hayatı zedeler. Dünya ve ahirette hüsrana uğratır. İşte bu kitap Ehl-i Sünnet itikadına uygun olarak yaşamamız için bir düstur olmaktadır.

Bu kitabımızın tamamlanmasını Cenabı Haktan niyaz eder, Efendimizin de ruhaniyetine sığınırız. Tevfik Allah'tandır.

ÖMER FARUK ERGİN