Aynigunkargo Güvenilir Midir?

Aynigunkargo com Güvenilir mi?

  •  8.01.2017
  •  Editör

Aynıgünkargo.com Ne Zaman Kuruldu?

Aynigunkargo.Com Ankara merkezli Ado Bilişim firmasına bağlı olarak 2010 yılında kurulmuştur. 2016, 2017, 2018 ve 2019 yılında BT Haber tarafından yapılan araştırmalar neticesinde ilk 500 Bilişim firması arasında yer almıştır.

Sunduğu avantajlar ve diğer sitelerden farklı olan tarafları nelerdir?

Aynigunkargo.Com, Bosch markasının 3 şubeli bayisi olmasının yanı sıra, satışa sunduğu diğer ürünleri doğrudan üretici veya distribütör/ithalatçıdan tedarik etmenin ve yüksek adetli alım yapmanın verdiği fiyat avantajını tüketicilere sunmaktadır. Stoklu çalışmakta olması nedeniyle son derece hızlı teslimat gerçekleştirmektedir. (Boyutları nedeniyle stok tutulamayan bazı mobilya ve spor kategorileri ürünleri dışında)

Sitede tüketicinin sipariş öncesi öğrenmek isteyeceği önemli bilgiler olan teslim süresi, taksit seçenekleri, garanti bilgisi şeffaf bir şekilde sunulmaktadır. 

Tüketiciler mesai saatleri içinde telefon yoluyla ve mesai saatleri dışında e-mail yoluyla müşteri hizmetleri birimine kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Sitede yüksek güvenlikli SSL sertifikası ve 3D güvenlikli ödeme sistemi mevcuttur. Kart bilgileri firma tarafından görüntülenmemektedir.

Tüketiciler depo adresinden ürün satın alabilmektedir. 

Sitede satılmakta olan ürünlerin tamamı resmi garanti kapsamındadır. Kesinlikle orijinal olmayan, ikinci kalite, teşhir ürünlerinin satışı yapılmamaktadır.

Sitenin iade koşulları nelerdir?

Cayma hakkı kapsamı dışında kalan ürünler (kozmetik, kişisel bakım, bilgisayar ürünleri, lisans numaralı ve tarihli ürünler, kurulumu yapılan beyaz eşya ürünleri, üzerinde gıda pişirilen ürünler vb.) haricindeki ürünler iade koşulları dahilinde 14 gün içinde iade kabul edilebilmektedir.

Keyfi iade halinde kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanmaktadır. Alıcılar iade ürünleri sitenin anlaşmalı kargo firmalarıyla anlaşmalı fiyatlardan gönderebilmektedir.

Yetkili satıcılık belgeleri

Sitede satılmakta olan bazı ürünlere ait yetkili satıcılık belgelerini ve firmanın ticaret sicil kayıt belgesini buradan inceleyebilirsiniz.