Prima Bebek Bezi Premium Care 3 Beden Midi Ekonomi Paketi 48 Adet

AYNI GÜN KARGO!

5,0 (0 Yorum)

Marka PRİMA
Ürün Kodu : 4015400691525
42,48 TL
33,90 TL %20 indirimli
Kargo Ücreti: 7,50 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

Prima Premium Care 3 Numara bebek bezi, aktif olarak hareket etmeye başlayan bebeğinizin en rahat kullanacağı bebek bezidir. Esnek yapısıyla bebeğinizin vücut yapısı ve hareketlerine göre şekillenir. Ayrıca, bebeğinizin hareketlerini de hiç kısıtlamayan en kaliteli bebek bezidir.

  • Prima Premium Care bebek bezi esnek yan bantlara sahiptir. Bu yan bantlar bebeğiniz hareket ettikçe onunla birlikte hareket eder,ayrıca bu yan bantlar bebeğinizin yoğun hareketlerine karşın hiç bir şekilde sızdırma yapmaz, bebeğinizin altı kuru kalmaya devam eder.
  • Prima Premium Care bebek bezinin kenar bölgesinde bulunan bal peteği tabakası bebeğinizin kakasının özellikle bezin bacak bölgesinden sızmasını engeller ve bu sıvıyı emerek iç yapısına hapseder.
  • Prima Premium Care bebek bezinin bebeğinizin cildini 12 saate kadar ıslatmadan muhafaza edebildiği laboratuvar testleri ile kanıtlanmıştır.
  • Bebeğiniz Dry Max teknolojisi ile gün boyu cildinde hiç bir ıslaklık hissetmez. Gün içerisinde tuvaletini yapmış olsa bile, Prima bezin altında bulunan jel yapısı, bu sıvıyı absorbe ederek bebeğinizin cildini gün boyu kuru hissetmesini sağlar.
  • Prima Premium Care bebek bezi ultra incedir. Dry Max tabakası sayesinde normal bezlere oranla %20 daha ince yapıda olan bebek beziniz, diğer bezler gibi bebeğinizin altında şişkinlik yapmaz, onun hareket kabiliyetini kısıtlamaz, kullanım kolaylığı açısından eşsiz bir deneyim yaşatır.
  • Bebeğinizin altını kuru tutarken cildinin hava almasını da sağlar. Böylece bebeğinizin cildi hem ıslaklıklardan etkilenmeden kuru kalır hem de hava alarak canlılığını korur.Nefes alan dış yüzeye sahip Prima Premium Care bebek bezi böylece bebeğinizin daha mutlu saatler geçirmesine imkan sağlar, onun hassas cildinin tahriş olmasını engeller.
İdeal Kullanım Ağırlığı : 4 - 9 kg