Öğrenci odaları nasıl döşenmeli?
Öğrenci Mobilyası

İyi dekore edilmiş bir öğrenci odası, odanın sahibi olan öğrencinin okul hayatında başarılı olmasına katkıda bulunacağı gibi odada keyifli vakit geçirmesini de sağlayacağı için huzur ve mutluluk seviyesinin yükselmesinde de pay sahibidir...

Sonbaharda formda kalmak
Sağlıklı Yaşam

Bol aktiviteyle geçen yaz aylarından sonra havaların soğumasıyla ister istemez daha hareketsiz bir döneme giriyoruz. Hareketsizlik, fazla kilo anlamına geleceği için bu dezavantajı spor yaparak absorbe etmenin yollarını aramalıyız...

Mutluluğun sırrı müzikte
Müzik

Neşeli müzik parçaları sizi gerçekten mutlu yapar, ama gerçekten keyfinizi yükseltmek istiyorsanız... Mutluluğu aramak sağlık durumunuzu, başarınızı ve ilişki durumunuzu iyileştirebilir.Öyleyse açın hareketli müzik parçası ve başlayın dans etmeye ...

 
 
Mutfak dekorasyonu nasıl yapılmalıdır?
Mutfak

Mutfak, kolayca dağılabilen ve evin en sık kullanılan mekanlarından biri olduğu için dekorasyon çok önemlidir. Mutfak dekorasyonu için en önemli kural, ortada biriken eşyalar için uygun ve yer kaplamayan alanlar oluşturabilmektir...

Mutfakta geçen zamanınızı azaltın!
Mutfak

Mutfak, gün içerisinde bayanların en çok zaman geçirdiği mekandır. Yemek yapmak, bulaşık yıkamak bunları yaparken dağılan eşyaları toparlamak ve mutfak temizliği derken günün büyük bir kısmı mutfakta geçiyor. 

Çeyizde bulunması gereken mutfak eşyaları
Mutfak

Mutfak eşyaları, evlilik düşünen veya evlenme çağına gelmiş her kızın çeyizinde mutlaka bulunması gereken gereçlerdir. Bu makalemizde, kızların çeyizinde bulunması gereken mutfak gereçleri hakkında ve bununla ilgili çözümler ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır..

 
 
Tablet kullanmanın avantajları
Bilgisayar > Tablet PC

İnternete bağlanmanın kaçınılmaz bir gereklilik halini aldığı şu dönemlerde, bu mobil cihazlar elimiz ayağımız haline geldi. Bir laptop ya da masaüstü bilgisayarda yapabildiklerinizi yapamıyorsunuz elbette. Ancak günün her anında internete bağlanabiliyorsunuz...

Bilgisayar alırken dikkat edilmesi gerekenler.
Bilgisayar

Günümüzde, bilgisayarlar hızlı bir şekilde gelişme göstermekte ve sürekli yenileri üretilmektedir. Bilgisayarların gelişimiyle birlikte, bilgisayar oyunları ve programlarda paralel olarak gelişme gösteriyor. Bu nedenle bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır...

Akıllı telefonlar
Telefon

Eğer sizde hala telefonlar için "mesaj atsın, arasın yeter" diyenlerdenseniz, bu yazı ilginizi çekmeyebilir. Ancak, buna rağmen bu makalemizi okursanız, telefonlar için fikriniz tamamen değişecektir. Bir telefonla neler yapılabileceğini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız!

 
 
Tarayıcı > Taşınabilir

Arkadaşının notunu fotokopi çektirmek isteyen öğrenciler, yapılan sözleşmenin örneğini almak isteyen iş adamları... Hepsi, etrafta bir fotokopi cihazı ya da tarayıcı yoksa en yakın kırtasiyeyi bulup sıra bekleyerek fotokopi çektirmek zorundadır. Fakat...

Grafik Tablet
Bilgisayar > Grafik Tablet

Grafik tabketler, genel anlamda web tasarımcılarının, dizaynların bir görsel üzerinde yapacakları ince işler için kullanılır. Mouse ile yapılamayacak, kalem inceliği ve kıvraklığı gerektiren işlerdir bunlar...

İyi bir monitör nasıl olmalıdır?
Bilgisayar > Monitör

Monitör alırken kafamızda oluşan ilk soru "hangi monitörü almalıyım?" sorusu olur. Karar vermekte zorlanırız ve çözüm için çeşitli araştırmalarda bulunuruz. Bu makalemizde bir monitör alırken hangi özelliklerine bakmamız gerektiğini detaylı bir biçimde anlatacağız...

 
 
Elektrikli Isıtıcı
Isıtma Ve Soğutma > Elektrikli Isıtıcı

Elektrik enerjisi ile çalışan ve ısınma konforunu ön planda tutan elektrik ısıtıcılar, ısıtmadan farklı olarak bir çok özelliğide ön planda tutuyor. Makalemizde, elektrikli ısıtıcı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini detaylı bir şekilde anlatacağız..

Su Sebili
Isıtma Ve Soğutma > Su Sebilleri

Bir çok ülke içme suyunu içindeki zararlı bakteri ve parazitlere karşı bazı temizleme işlemlerinden geçirir. Ancak bu işlemler sonrasında da suyun içinde kurşun, alüminyum gibi bazı maddeler kalabilir. Ayrıca su içindeki klordan dolayı suyun tadı da bozulabilir...

Hava nemlendirici
Anne-Bebek-Çocuk > Hava Nemlendirici

Hava nemlendiriciler, ülkemizde yaygınlığı her geçen gün artan cihazlardır. Fakat, ABD ve AB ülkelerinde kreş, hastane, otel ve evlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Uzmanlar tarafından kullanılması önerilen hava nemlendiriciler, soğuk algınlığı, astım gibi hastalıklara iyi geliyor...

 
 
Vestel Venus Akıllı Telefonları
Telefon > Cep Telefonları

Beyaz eşya üreticisi olan Vestel, akıllı telefon üretimi alanında en önemli markalardan biri haline gelmiştir. Vestel, Venus isimli cihazı ile birlikte karşımıza çıkıyor. Vestelin ürettiği Venus isimli bu akıllı telefonlar hakkında detaylı bilgi edinmek için makalemizi okuyabilirsiniz.

Çift Ekran Teknolojisi
Elektronik / Tüketici Elektroniği > Televizyon

İki video görüntüsünü ya da iki farklı kanalı bir ekranda izleyebildiğinizi düşünün! Vestelin hayata geçirdiği bu teknoloji ile aynı anda bir kişi maç izlerken diğer kişi dizi izleyebiliyor. Makalemizde bu muhteşem teknolojinin nasıl çalıştığını detaylı bir şekilde anlatacağız.

Bebek Termometresi
Bebek Bakım Ürünleri > Termometreler

Çocuk ve bebeklerin, ateşinin yüksekliğini görmek anne ve babalar için oldukça kaygı vericidir. Hatta çoğu zaman yüksek ateş anında panikle yanlış şeyler yapılabilmektedir. Oysa ateş, her zaman bir hastalığın belirtisi olmamaktadır ve kolay yollarla ölçülebilir.

 
 
Ofis Koltuğu Nasıl Seçilmelidir?
Mobilya > Ofis Mobilyası > Koltuklar

Masa başı çalışanıysanız ya da gündelik hayatınızda çok fazla oturarak iş yapıyorsanız. Çalışma koltuğunuzu doğru seçmelisiniz. Seçtiğiniz koltuk, sizi rahatsız etmemeli, sağlığınıza zarar vermemeli ve konsantrenizi bozmamalıdır..

N-Desk Ürün İncelemesi
www.n-desk.com.tr

Ado Bilişim Mühendislik ve Test Cihazları Ltd. Şti. sektörde eksikliği hissedilen ürünlerin  tasarımı ve üretimi konusunda çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar, N-Desk markasını oluşturmaktadır. N-Desk ürünlerini ve marka hakkında detaylı bilgi için makalemizi okuyunuz..

Yağlı Radyatör Hakkında Herşey
Isıtma ve Soğutma > Radyatör > Yağlı Radyatör

Kalorifer peteği görünümünde ve içinde su yerine elektrikle ısıtılmış yağ bulunan taşınabilir, tekerlekli petektir. İçinde, ısıyı aktaran yağlar vardır ve bu nedenle havayı kurutmadığı ve ısıyı eşit miktarda yaydığı için tercih sebebidir...

 
 
Ütü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Elektronik / Tüketici Elektroniği > Ütü

Ütü alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Özellikle, ütünün buhar gücü yüksek olmalıdır. Buhar gücü yüksek ütüler ile kırışıklıklar kolaylıkla giderilir ve kolay bir ütüleme sağlar. Ayrıca taban kayganlığıda önemli unsurlardan birisidir..

Klima
Isıtma ve Soğutma > Klimalar

Isınmak ya da serinlemek için kullandığımız klimalar, doğru şekilde kullanılmadığı taktirde ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu yüzden, klima kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar makalemizi inceleyebilir ve klima kullanımı konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz..

Kamera
Elektronik / Tüketici Elektroniği > Kamera

Video kamera alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Kamera almadan önce kullanım yoğunluğunuz belirlemeli ve çok depolama gerektiren bir kullanım gerekiyorsa dahili depolama alanı bulunan kameralar tercih edilmelidir..

 
 
Obmre Hair Color
Saç Bakım Ürünleri > Saç Boyası

Yeni bir saç modeli sizi gündelik hayatın monotonluğundan kurtarabilir. Her zaman yeni saç modeli, kesimi tarzınızda büyük veya küçük değişikliklere yol açabilir. Ama en önemlisi, saç rengindeki değişiklikler harikalar yaratabilir!

Kamera
M Grubu > Elektrikli Cihazlar > Kahve Makinesi

İyi bar basıncı, iyi krema elde edebilmek için gereklidir. Yani, buhar kahve granüllerinin doğru hızda olmasını sağlar. Çok yavaş olursa tat daha acı olur. Bazıları 9 -11 bar yeterlidir dese de 15 - 19 bar basınç optimum seviyedir.

Kahve Makinesi Bakımı
M Grubu > Elektrikli Cihazlar > Kahve Makinesi

Kahve makinenizle kahve yapmadan önce ilk kullanımda sıcak suyla çalıştırmanızı öneririz. Bu şekilde içerideki hava baloncukları varsa giderilecektir.

 
 
Kahve Makinesi Çeşitleri
M Grubu > Elektrikli Cihazlar > Kahve Makinesi

Kahve makinesi almadan önce hangi çeşit kahve sevdiğiniz hakkında karar vermelisiniz. Filtre, espresso ya da kapuçino ... Bunlardan hangilerini yapmak istiyorsunuz ve makineyi ne sıklıkla kullanacaksınız?

Bebek maması nasıl seçilir
Anne & Bebek ve Çocuk > Mamalar

Bebeğinizi çeşitli nedenlerden dolayı mamayla beslemeye kesin olarak karar verdiyseniz, bebeğiniz için en uygun mamayı seçmelisiniz. Bu makalemizde bebek maması seçimini ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

Tartınız doğru mu
Beyaz Eşya > Baskül

Diyet süresince kişi için moral ve motivasyon çok önemlidir. Bu nedenle kişi diyet yapmaya başlamadan önce doğru sonuçlar veren baskülü özenle seçerek almalıdır. Ancak yanlış kilo ölçümü sadece baskül'den kaynaklanmamakla beraber kişinin yaptığı hatalardan da kaynaklı olabilir.

 
 
Bebek Bezi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Anne & Bebek ve Çocuk > Bebek Bezleri

Günümüz anne babalarının en büyük sorunlarından biri bebekleri için alacakları bezlerde yaşadıkları kararsızlıklardır. Bebeğinizin cildine en uygun ve sağlıklı bezi seçmek ve bebeğinize gönül rahatlığıyla kullandırmak için bu yazımızı okuyunuz.

Oto Güvenlik Koltuklarının Önemi
Anne & Bebek ve Çocuk > Oto Güvenlik Koltukları

Gözümüzden sakındığımız biricik bebeklerimizin hiçbir zaman zarar görmesini istemeyiz. Seyahat sırasında bebeğimizin sağlıklı ve güvenli yolculuk yapmasını sağlamak için bu yazımıza bir göz atınız.

Bebeğiniz İçin Oyun Parkları
Anne & Bebek ve Çocuk > Oyun Parkları

Oyun parkları, bir bebeğin ve ebeveynin isteyebileceği her türlü özelliği karşılamak amacıyla tasarlanmış ve üretilmiştir. Bebeğinizin güvenle eğlenerek zaman geçireceği bu ürünü incelemek için yazımıza bir göz atınız.

 
 
Akülü Araçların Çocuk Ve Ebeveynlere Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?
Anne & Bebek ve Çocuk > Akülü Arabalar

Geleceğin iyi şoförleri, akülü araçlarından belli olur! Günümüzde 3 yaşından 9+ yaşa kadar tüm çocuklar için tasarlanmış ve üretilmiş akülü araçlar vardır. Akülü araçlar çocukların küçük yaşlardan itibaren otomobil kültürünü öğrenmelerine ve ebeveynlerini yormadan zaman geçirmelerine olanak sağlar.

Sofra Düzeni Nasıl Olmalıdır?
Mutfak

Sofra kurmaya başlamadan önce evdeki yemek takımlarını, çatal kaşık bıçak takımlarını ve cam, kristal bardaklarını kontrol etmekte fayda vardır. Mesela, bunu yaparken yeterince temiz yıkanmamış aletler, kırık veya çatlak parçalar bulunabilir.

Sofra Düzeni Nasıl Olmalıdır?
Mutfak

Buharlı temizlik makineleri hayatımızda bir kaç yıldır varlar. Bir çok markanın farklı fiyatlarda buharlı temizleyicileri var. Hangisini alacağımıza karar verirken nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Hangi özelliklerin mutlaka olması lazım? Bu konularda bilgilendirici bir yazı.

 

 


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.