Maybelline Pudra 09 Opal, Rocket Maskara, Göz Kalemi Colossal Kajal

ÜCRETSİZ KARGO! AYNI GÜN KARGO!

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : Maybelline_Set4
66,08 TL
47,90 TL %28 indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

İçerik:
2 - Maybelline Affinitone Compact Pudra 09 Opal
Şık ambalaj ve kolay kullanımlı aplikatör
Geniş bir gölge koleksiyonu için Maybelline Renk uzmanları tarafından oluşturulan, yoğun renk pigmentleri ve canlı tonlar.
Ultra yumuşak formülü ile ipeksi bir doku verir.
2 -Maybelline Volume Express Rocket Maskara
Maybelline The Rocket Volum Express Mascara, sizi 8 kat daha hacimli kirpiklere kavuşturur. Yumuşak ve şekilli kirpiklere sahip olmak artık zor değil. Kirpiklerinize tek tek hacim kazandıran, özel fırçasıyla kirpikleri tek tek ayıranMaybelline Rocket Mascara, topaklanma yapmaz. Renkli ambalajı ile makyaj çantanızı renklendirecek olan Maybelline Rocket Volume, günlük makyajınızın vazgeçilmezi olacak. 
3 - Maybelline Liner Black Colossal Kajal Göz Kalemi
Cilt Tipi:
Tüm cilt tipleri için uygundur.
Ürün özellikleri:
Özel içerikler ile bakım. Zeytinyağı, E vitamini, C vitamini türevleri, yumuşatıcı yağ ve nemlendirici bileşenler içerir.
Ürün Avantajları:
Kolay uygulama, uzun süre kalıcı, yoğun siyah etki.
Colossal Yoğunluğu: Yoğun siyah pigmentlere sahip formülü ve özzel ucu sayesinde mükemmel siyah sonuç. Pürüzsüz ve kolay uygulama. 
Colossal Kalıcılığı: Uzun süre kalıcı, dağılmayan görünüm. Eşsiz formülü sayesinde bulaşmayan, dağılmayan ve kaybolmayan yoğun renk.
Ürün Kullanımı:
Göz kenarından kirpik çizgisi boyunca bir çizgi çekin. Daha yoğun bir görünüm için alt kirpik çizgisinin içine uygulayın.
- Kargo Ücretsizdir
- Aynı Gün Kargoya Verilir