Şifonyer

Daha fazla

Şifonyer kategorimizde çekmeceli şifonyer, aynalı şifonyer, çocuk odası şifonyerleri, aynalı şifonyer ürünlerini bol renk ve değişik tasarım seçenekleriyle bulabilirsiniz.Şifonyer modellerimizi Adore, BabyhopeKenyap, Vena, Alpino, Dessenti gibi konusunda uzmanlaşmış mobilya üreticileri üretmektedir.  
Şifonyer kategorimizde çekmeceli şifonyeraynalı şifonyerçocuk odası şifonyerleriaynalı şifonyer ürünlerini bol renk ve değişik tasarım seçenekleriyle bulabilirsiniz.
Şifonyer modellerimizi AdoreBabyhopeKenyapVenaAlpinoDessenti gibi konusunda uzmanlaşmış mobilya üreticileri üretmektedir.  
Alpino aspendos şifonyer, Dessenti highway şifonyer, Adore prestij yatak odası şifonyeri  en çok ilgi gören çeşitlerimizdir.
Ürünlerimizin tamamına yakınının kargosu üretici firma tarafından karşılanmakta olup kargo için sepete bir ücret yansımamakta ve ürünler doğrudan üretici tesisinden müşterilerimize sevk edilmektedir. Ürünlerin kargo esnasında zarar görmesi halinde alıcı tarafından kargo firmasına hasar tutanağı tutturulması gerekmektedir. Hasar gördüğü ürün teslim alındıktan sonra fark edilen ürünler için üretici firmalarla temasa geçerek ücretsiz parça değişimi sağlayabilmekteyiz. Mobilya kategorisindeki ürünlerimizin teslimat süreleri ürün detaylarında belirtilmektedir. Kategori yöneticilerimiz, siparişlerinizin tarafınıza en hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için gerekli özeni göstermektedirler.

Markalar
ADORE DESSENTİ MINAR PORİO
ALPINO METALIA Modüler Dekor VENA
Babyhope
1 2 3
 

Çok Satılan Şifonyer Modelleri
Alpino Aspendos Şifonyer Aynası - cordoba/opak beyaz
ÜCRETSİZ KARGO!
59,90 TL KDV Dahil
%60
Alpino Aspendos Şifonyer (Ayna Hariç) - cordoba
ÜCRETSİZ KARGO!
129,80 TL KDV Dahil
%20

Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.