Brother HL-L5200DW Mono Lazer Printer (Wi-Fi)(A4)

ÜCRETSİZ KARGO!

5,0 (0 Yorum)

Marka Brother
Ürün Kodu : GEN_HL-L5200DW
2.694,56 TL
Kargo Ücreti: 7,50 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIRBROTHER HL-L2365DW BİTMEYEN TONERLİ LASER YAZICI
(Yazıcı, Dublex, wifi)
 
Paket İçeriği:  
  • Brother HL-L2365DW Çok fonksiyonlu Laser Yazıcı(Sıfır Yazıcı 2 Yıl Garantili)
  • 1 Adet Brother TN-2305 uyumlu DOLAN Toner (Dolum Yapılır)
  • 320 Gr Brother TN-2305  uyumlu Toner tozu
  • 2.0 USB Kablo
  • Kargo Ücreti Firmamıza Aittir


Örnek Toner Dolum Videosu izle : http://www.bitmeyenkartus.tv/
 
 

Çip sorunu yok. Tonerinizi kolayca doldurun. www.BitmeyenKartus.com.tr - BROTHER HL-2040 Laser Yazıcı

 
 
 Yazıcı Özellikleri
 

Temel Özellikler

Bağlantı kolaylık getirir.

 

Mobil Baskının basit şekilde üretkenliği arttırması gibi, akıllı yerleşik özellikler ile birden fazla cihaza esnek ve kolay bağlantı rahatlığının keyfini çıkarın.

 

Düşük İşletim Maliyetlerinin Keyfini Çıkarın!

 

Brother çift taraflı baskı özelliği ve isteğe bağlı  toplam işletim maliyetini ve baskı başına genel maliyeti etkili şekilde azaltan yüksek verimli toner kartuşları kağıt ve toner israfını azaltmaktadır. Ayrıca kolaylıkla tek yaprakta 2 ve 4 sayfa oluşturabilmektedir. Bu, taslakların ve tasarımların görüntülenmesinde kağıttan tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Yüksek verimlilik Daha az karışıklık

Durum izleme ve yapılandırma özellikleri sağlayan Brother ağ yönetim araçları (BRAdmin Professional Yazılımı )ile fazla aksama süresini ortadan kaldırın.

 

Verimliliği Geliştirin ve Zamandan Tasarruf Edin!

 

Dakikada 30 ve üzeri baskı özelliği, yüksek baskı hızı birden fazla kullanıcı ve yoğun baskı işlerinde zamandan tasarruf sağlar.Kullanıcılar kendi çıktılarını beklemek yerine zamanlarını daha verimli şekilde kullanabilirler.

Daha fazla çıktı.Daha az maliyet!

 

 2.600 sayfa yüksek verimli * toner kartuşları ile daha uzun süreli ve yüksek kalitede baskılar üreterek  en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, daha az sayıda yedek ve daha düşük genel baskı maliyeti ile zamandan ve paradan tasarruf edin.

* ISO / IEC 19798 uyarınca beyan edilen.


Genel

Hafıza
32 MB
Ekran
16 karakter x 1 satır LCD

Baskı

Baskı Hızı
Up to 30ppm
Yazdırma Çözünürlüğü
600 x 600 dpi, HQ1200 (2400 x 600 dpi) quality

Diğer

Enerji Tüketimi
Hazır: 58W, Baskılama: 455W, Uyku: 5.4W, Derin Uyku: 0.5W
Gürültü Seviyesi
Baskılama 50dBA

Kağıt Muhafazası

Kağıt Girişi (Standart Tepsi)
250-sheet
Çok Amaçlı Tepsi / Manüel Yuva
1-sheet
Kağıt çıktısı
100-sheet

Ebat/ Ağırlık

Boyut (G x D x Y)
356 x 360 x 183mm
Ağırlık
7.9kg
 
 

Tonerler/Drumlar

Toner Kodu Tanım Tip
DR-2305   Drum Ünitesi (12,000 sayfa) Drum
TN-2305   Standart Toner Kartuşu (Yaklaşık 1,200 sayfa) Tonerler
TN-2355   Yüksek Kapasiteli Toner Kartuşu (Yaklaşık 2,600 sayfa) Tonerler
 
Bitmeyen Toner Nedir?
Bildiğiniz gibi uzun zamandır sitemizde Bitmeyen Kartuşlu Yazıcıları satıyoruz.
Şimdide Laser Yazıcı kullanıcıları için ÇOK EKONOMİK ve ÇOK KALİTELİ süper bir paket sunuyoruz.Sıfır Laser Yazıcı ile bittiğinde sadece tıpası olan ve kendiniz dökme yöntemi ile dolum yapabileceğiniz bir sistem geliştirdik..
 
SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl Dolum Yapılır?

Toner dolumu çok basittir. Tonerin Üzerinde Şeffaf bir plastik tıpa mevcuttur.Tıpayı çıkartıp basit bir şekilde dökme yöntemi ile dolumu gerçekleştiyorsunuz.
 
 
Tonerin üzerinde Chip Varmıdır ve Drum ı Kaç dolumda bozulur?
 
Tonerin üzerinde kesinlikle Chip yoktur.Drumları ile,kendi tonerini(uyumlu toz tonerini) Kullandığınız sürece 10 dolum (yani ortalama 25.000 çıktı) alabilirsiniz.
 
 
Kampanya Paketinde Kaç Dolumluk Toner Mevcuttur ve Daha Sonra Toz Tonerini Nereden ve Kaç Paraya Temin Edilir?
 
Kampanya Paketinde 1 Adet Orjinal Toner ve 320 GR  yani 3 Dolumluk Toz Toner mevcuttur.Bu paket ile toplam 10.000 sayfa çıktı alabilirsiniz.Daha Sonra firmamızdan 320 Gr Toz Toneri 45 TL den satın alabilirsiniz.
 

          Bursa Kartuş olarak 2002 yılından bu yana sadece printer sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 2008 yılında ilk ithalatını yapan firmamız 2009 yılında www.bitmeyenkartus.com.tr yi kurarak uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisi ile, kısa zamanda tüm Türkiye’ye ulaşmayı başarmıştır.


         Sitemizde "Kargo Bedava”, Peşin fiyata taksit, Online Canlı destek, Kaliteli hizmet prensipleri ile kurulduğu ilk günden beri güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir. Videolu anlatımlar ve açıklayıcı bilgiler sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir.


          Kurulduğu ilk günden beri kendini ve ürün hizmet kalitesini yenileyen firmamızın ilk öncelikli hedefi; müşteri isteklerini tam olarak doğru anlamak ve buna uygun en ekonomik ve en kaliteli ürünleri sunmaktır. Bu amaçla 2008 yılında büyük uğraş ve emeklerle "Bitmeyen Kartuş” sistemlerini montaj edip, testlerden olumlu sonuçlar alarak satışlara başladık. Herkesin kabusu olan mürekkep ve kartuş maliyetlerini böylelikle düşürmeyi başardık.


          Özellikle bitmeyenkartus.com.tr ile başlayan internet hayatımızda bugün sektörümüzle ilgili 40 adet civarında internet sitemiz ve 100 adetten de fazla alan adımız mevcuttur. 2013 Mart ayı itibariyle toplam 2200 bayi sayısına ulaşan firmamız, Türkiye’de her bölgede aktif bir şekilde ürünlerin satış ve hizmetini başarılı bir şekilde yürütmektedir.


          BK Dolan toner, nozzle man, BK Bitmeyen Kartuş, gibi marka tescil ve patente sahip olan ürünlerimize her geçen gün yenilerini ekleme hedefinde olan aktif bir personel kadrosuna sahibiz.


          Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız dostlarımızın önerileri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir. Her yıl fuarlara katılarak yeni ürünleri tanıtma ve müşterilerimizle daha yakından tanışma fırsatı buluyoruz.

 

 

          Dün küçük adımlarla yola çıkmışken, bugün büyük ama emin adımlarla yola devam etmekteyiz. Dostlarımızla birlikte keyifle yürüdüğümüz bu yolda 2.000 adetten fazla ürün çeşidi ve toplam hizmet kalitesi ile müşterilerinin gönlünü fetheden firmamız, 2011 yılında Bitmeyen Kartuş Ltd.Şti. kurarak ihracat anlamında da yeni hedeflere ulaşmıştır.

           Yeni distributorlukler, yeni ithalatlar, yeni patentler ve benzersiz hizmet kalitesi ile, kurulduğumuz ilk günkü heyecanla elimizden geldiğince sizlere hizmet vermeye ve çalışacağız.


          Yıllar içinde onlarca kere büyümemizde bize destek olan tüm dostlarımıza en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.


          Bursa Kartuş ve Bitmeyen Kartuş Ltd.Şti.


          Genel Müdürü


           Birol ÇİL

 


      Fotoğraf Kağıdı; STAR FİLM 

HERKESİN ORTAK KABUSU 'KARTUŞ'