Yardım

Yardım Konuları / Hesaplarım / Üyelik Bilgilerim
 • Aynigunkargo.com’a nasıl üye olabilirim?

  Aynigunkargo.com’a hiçbir ücret ödemeden kolaylıkla üye olabilirsiniz. Ana sayfamızdaki “Yeni Üye” butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Sitemize üye olduğunuzda kampanyalardan, indirimlerden ve daha pek çok fırsattan haberdar olacaksınız.

 • Üyelik avantajları nelerdir?

  Sitemizin sunduğu ayrıcalıkları, kampanyaları hemen duyarsınız. Bir çok ürünü Türkiye'de en uygun fiyata ve en hızlı şekilde teslim almanın avantajına erişirsiniz.

 • Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

  Üyelik bilgilerinizi güncellemek için “Hesabım”/“Kullanıcı Bilgilerim”/”Değişiklikleri Güncelle” rotasını takip edin. “Kullanıcı Bilgilerim” sayfasında gerekli değişiklikleri yapıp “Kaydet” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

 • Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

  “Üye Girişi” sayfasındaki “Şifrenizi hatırlamıyorsanız tıklayın” linkinden şifre hatırlatma adımlarının olduğu sayfaya yönlenin. Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ilgili kısma yazarak “Devam” butonuna tıklayın. Yeni şifre belirlemeniz için gerekli  link e-posta adresinize hemen gönderilir. Bu linke tıklayarak yeni bir şifre belirleyebilir, daha sonraki üyelik girişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

  Ayrıca istediğiniz zaman “Hesabım” sayfasından şifre değişikliği yapabilirsiniz.


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.