Yardım

Yardım Konuları / S.S.S / Teslimat Sonrası
 • Yeni aldığım ürün bozuk çıktı.

  Siparişinizde yer alan ürün/ürünlerde arıza olduğunu düşünüyorsanız müşteri hizmetleri ekibimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetleri ekibimiz tedarikçi firmayla temasa geçerek üründeki sorunun uzaktan çözülüp çözülemeyeceği araştırılacaktır. Sorun uzaktan yardımla çözülemeyecekse ürünün yetkili servise gönderimi sağlanacak, gerekirse tarafınıza yeni ürün gönderimi yapılacaktır. • Ürünümü iade etmek istiyorum.

  İade etmek istediğiniz ürün için öncelikle ürün sayfasında bulunan "İade Koşulları" bölümünü okumanızı rica ederiz. Ürün iadesi teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde sitemizden "İade ve Geri Gönderim" sayfasından başvuruda bulunmanız doğrultusunda yapılabilmektedir.


 • Ürün arızası bildirmek istiyorum.

  Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz.

  Ürünün garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz. Tarafımıza göndereceğiniz ürünler de aynı teknik servislere gönderilmekte ve arıza süreci takip edilmektedir. 


 • Ürünü servise değil size göndermek istiyorum.

  Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz.

  Ürünün garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz. Tarafımıza göndereceğiniz ürünüler de aynı teknik servislere gönderilmekte ve arıza süreci takip edilmektedir. Ürünü bizim aracaılığımız ile servise göndermek isterseniz öncelikle müşteri hizmetleri ekibimize başvuru yapmanız gerekmektedir.


 • Yapılan para iadesini hesabımda göremiyorum.

  Para iadeniz alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartı veya banka hesabınıza  iadenizin onaylandığında yapılmaktadır. İade işlemi Aynigunkargo tarafından bankanıza yapıldığında, hesabınıza tanımlı olan e-mail adresine işlem detaylarını gösteren bir dekont gönderilmektedir.

  Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza Aynigunkargo tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir.

   

  İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

   

  NOT:

   

  Taksitli Ödemeler:

  Taksitli kredi kartı ödemelerinin geri iadesinde tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ) .Bu işlem taksit sayısı kadar ay devam eder Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye +taksit tutarı kadar meblağ yatırılır.

   

  Hediye Çeki Kullanılan Siparişler 

  İade/İptal işlemi yapılan ürün/ürünlerde kullandığınız hediye çeki bedeli, üyelik sayfanıza ayrıca bir çek olarak yeniden tanımlanır.

   

 • Para iadem taksitle yapılıyor.
  Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişi iadelerinde tutarın tamamı, sahibi olduğunuz kredi kartının bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ). Bu işlem taksit sayısı kadar ay süresince devam eder. Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye + taksit tutarı kadar meblağ yatırılır. Bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı ekstrenizde + Bakiye olarak görebilirsiniz.
 • Taksitle aldığım ürünün iadesinde limitimin tamamı açılır mı?
  Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişleri iadelerinde tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartınızın bankasına tek seferde ödenir. Bu aşamadan sonra banka, bu tutarı kredi kartınıza her ay taksit tutarı kadar yatırır ve çeker (ekstreye + ve – olarak yansır ). Bu işlem taksit sayısı kadar ay süresince devam eder. Eğer iadeden önce 1 veya 2. taksit vb. ödemiş iseniz en son 1 ve 2 . taksidi hesabınıza yatırır fakat diğerlerinde olduğu gibi bu tutarları hem yatırıp hem de çekmez, sadece ekstreye + taksit tutarı kadar meblağ yatırılır. Bu tutarları ödeme yapacağınız aya ait kredi kartı ekstrenizde + Bakiye olarak görebilirsiniz.
 • Arızalanan yeni ürünümün tamire gitmesini istemiyorum.

  Satın aldığınız yeni ürünün arızalı olması durumunda ürünü aşağıdaki şekilde tarafımıza gönderebilirsiniz.

  Gelen ürünlerle ilgili işlem yapılabilmesi için servis raporuna ihtiyaç bulunmaktadır. Bu sebeple ürünleriniz arıza tespit raporu için servisine gönderilmek zorundadır. Ürünlerin serviste kalma süresi yasal olarak 20 iş günüdür. Ancak firma olarak biz yeni ürününüzün serviste kalma süresini en az zamana indirmek için çalışmaktayız. 

    


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.