Yardım

Yardım Konuları / S.S.S / Teslimat Anı
 • Kargo kutum boş/hatalı çıktı.
  Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun eksik ya da yanlış gelmesi durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Ürünü, bu tutanak ve doldurmanız gereken Eksik Ürün Başvuru Formu ile birlikte Hepsiburada.com'a geri gönderebilirsiniz. Eksik Ürün Başvuru Formu için tıklayınız.
 • Siparişim eksik olarak gönderilmiş.

  Siparişinizde yer alan ürün/ürünlerden bir ya da bir kaçı faturanızda gönderildi olarak görünmesine rağmen teslim edilen kargo paketi içinde yoksa öncelikle “Sipariş Takip” sayfasından “Siparişimde Eksik Ürün var” Başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

  Eksik ürün başvuruları ürünlerin size teslim edilmesinden sonraki 7 gün içinde sitemiz üzerinden yapılmalıdır.

  Form doldurmanız sonrasında ilgili yetkilimiz başvurunuzu inceleyecek ve talebinizi işleme alacaktır.

  Başvuru formu olmayan talepleriniz için ne yazık ki işlem yapılamayacaktır.

   

  Başvuru Formu doldurmak için tıklayınız.

   

 • Hasarlı ürün gönderilmiş.
  Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun hasarlı çıkması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Ürünü, bu tutanak ve doldurmanız gereken Hasarlı Ürün Başvuru Formu ile birlikte Hepsiburada.com'a geri gönderebilirsiniz. Hasarlı Ürün Başvuru Formu için tıklayınız.
 • Ürün aksesuar/detayları eksik olarak gönderilmiş.

  Siparişinizde yer alan ürün/ürünlerde paket içinden çıkması gereken aparat ya da aksesuarlardan biri ya da bir kaçı eksik ise öncelikle “Sipariş Takip” sayfasından “Ürünün aparatı/aksesuarı Eksik” Başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

  Eksik aparat başvuruları ürünlerin size teslim edilmesinden sonraki 7 gün içinde sitemiz üzerinden yapılmalıdır.

  Form doldurmanız sonrasında ilgili yetkilimiz başvurunuzu inceleyecek ve talebinizi işleme alacaktır.

  Başvuru formu olmayan talepleriniz için ne yazık ki işlem yapılamayacaktır.

   

  Başvuru formu doldurmak için tıklayınız.

 • Sipariş ettiğim ürün yerine farklı bir ürün geldi.
  Siparişiniz size ulaştığında faturada yazan ile kargonuzdan çıkan ürünün farklı olması halinde sitemizden Yanlış Ürün Başvuru Formu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu için tıklayınız.
 • Faturam gelmedi.
  Faturalarınız, sipariş oluşturma aşamasında yaptığınız tercihe göre gönderilmektedir. Sipariş faturanızın ürün ile birlikte gönderilmesini istediyseniz Hepsiburada.com paketi üzerinde şeffaf bir poşet içinde faturanız yer alacaktır. Faturanızın siparişinizden ayrı olarak gönderilmesini istediyseniz faturanız tarafımızdan posta ile fatura adresinize daha sonra gönderilecektir. Satın aldığınız ürün doğrudan tedarikçi firma tarafından size gönderilen bir ürün ise faturanız daha sonra tarafımızdan fatura adresinize posta ile gönderilecektir.
 • Ürünümün garanti belgesinin üzerinde kaşe yok/ tarih yanlış.
  Sitemizden satışı yapılan ürünler açılmadan adresinize gönderilmektedir. Bu sebeple genellikle ürün paketleri içinde bulunan garanti belgeleri tarafımızdan kaşelenememektedir. Dilerseniz garanti belgenizi bize gönderebilir ve kaşelenerek size yeniden gönderilmesini isteyebilirsiniz.
 • Siparişimdeki ürünler ayrı ayrı teslim ediliyor.
  Satışı yapılan ürünlerin tahmini teslimat süreleri değişkenlik göstermektedir. Siparişinizde birbirinden farklı zamanlarda temin edilen ürünler bulunabilir. Ürünleriniz temin edildikten sonra bekletilmeden hemen kargoya verilmektedir.
 • Hediye Ürünüm Gönderilmemiş.

  Siparişinizde yer alan ürün/ürünlere ait hediyeler paket içinden çıkmadı ise “Sipariş Takip” sayfasından “Ürünün aparatı/aksesuarı Eksik” Başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

  Başvurular ürünlerin size teslim edilmesinden sonraki 7 gün içinde sitemiz üzerinden yapılmalıdır.

  Form doldurmanız sonrasında ilgili yetkilimiz başvurunuzu inceleyecek ve talebinizi işleme alacaktır.

  Başvuru formu olmayan talepleriniz için ne yazık ki işlem yapılamayacaktır.

   

  Başvuru Formu doldurmak için tıklayınız.


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.