Yardım

Yardım Konuları / S.S.S / Sipariş Öncesi
 • Ürünlerin kargoya veriliş süresi

  Ürünlerimizin bir çoğunu aynı gün kargoya vermekteyiz. Aynı gün kargoya veremediklerimiz için ortalama teslim süreleri ürün sayfalarında ayrı ayrı belirtilmektedir. 

 • Ürün arızalanırsa Aynigunkargo.com'a mı göndermeliyim?
  Ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 14 gün içinde arızalı ürünleri Aynigunkargo.com'a da doğrudan üretici yetkili servise de gönderebilirsiniz. Daha hızlı çözüm için ürünü doğrudan yetkili servise yönlendirerek bir sorun çıkması halinde bize bilgi vermenizi öneririz.
 • Satıştaki ürünler orijinal mi?
  Sitemizde satılan ürünler üreticilerden ve yetkili ithalatçılardan alınmakta olup tamamı orijinaldir. Ürünler açılmamış paketlerinde, garanti belgesi ve faturası ile gönderilmektedir.
 • Ürünler stokta mı?
  Aynı Gün Kargo logusu bulunan ürünler stoklarımızda bulunan ürünlerdir. Diğer ürünler siparişiniz doğrultusunda tedarikçi firmalarından temin edilerek ürün sayfalarında belirtilen ortalama teslim sürelerinde gönderilmektedir.
 • Bulunduğum adrese kargo teslimatı var mı?
  Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her noktasına teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. Bu bölgelere belirli sürelerde mobil dağıtım yapılmaktadır. 
 • Ürünün KDV dahil net fiyatı nedir?
  Ürün sayfalarımızda KDV hariç ve dahil fiyatlar belirtilmektedir.

Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.