Yardım

Yardım Konuları / Sipariş / Kargo İşlemleri / Siparişin İptali
 • Siparişimden/Üründen vazgeçmek istiyorum, nasıl iptal edebilirim?

  Sipariş ettiğiniz ürün için, çağrı merkezimizle telefon yoluyla temasa geçerek ürün kargoya verilmeden hiç bir masraf ödemeksizin iptal edebilirsiniz. İptal talep ettiğiniz dakikada ürün kargoya verilmiş ise yetkililerimiz tarafınıza bunu ileterek iptal halinde kargo ücretinin iadenizden kesileceğini bildirirler ve iptal talebiniz devam ediyorsa ürünü kargodan geri çektirerek ödemenizi kargo ücretleri kesilerek iade ettirirler. 

  Ürün iptali gerçekleştirildiğinde e-posta adresinize bilgi mesajı gönderilir.

  Ancak ürünle birlikte promosyon, hediye ürün ya da kampanyalı ürün uygulaması mevcutsa, bu ürünlerin sipariş iptali gerçekleştirilemez. Bu durumda tüm siparişin iptal edilmesi gerekmektedir.


 • Siparişimi/Ürünümü iptal ettim, ürün bedelini ne zaman ve nasıl geri alacağım?

  İptal işlemini tamamladığınızda iptal edilen ürünler ile ilgili bilgi aynı anda e-posta adresinize gönderilir.

  Ödeme şekli “Kredi Kartı” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir.

  * Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

  Ödeme şekli “Havale/EFT” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız 3 iş günü içinde geri ödenir. 

  İptal işlemlerinde ödemeler için bilgilendirme, e-posta adresinize gönderilir.

 • Siparişimi iptal ettim, kargo ücretini geri alabilecek miyim?

  Sipariş iptalinde, eğer ürün tarafımızca hiç kargoya verilmemişse hiç bir kesinti olmaksızın ödemeniz iade edilir. Ürün, kargoya verildikten ya da tarafınıza ulaştıktan sonraki iptal taleplerinizde ödemeniz kargo ücretleri kesilerek iade edilir. Ürün tarafınıza ulaştığında yanlış ürünün gönderilmesi nedeniyle iptal talep ediyorsanız kargo ücretleri kesilmeden ödemeniz iade edilir.

 • Hangi durumlarda sipariş iptali geçerli değildir?

  Mesafeli Satışlar Sözleşmesi Hükümleri gereğince siparişinize özel üretilecek ürünler sipariş iptali kapsamı dışındadır.

 • Üreticiden teslim edilen ürünümü iptal etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Sitemizden aldığınız bazı ürünler doğrudan üretici firma tarafından size teslim edilebilmektedir. Bu nedenle iptal talebini gerçekleştirdiğiniz dakikada ürünün kargoya verilip verilmediği konusunda anlık bilgi sahibi olamayabiliriz. Talebiniz alındıktan sonra tedarikçi firmayla görüşülecek, ürününüzün kargoya verilip verilmediği tarafınıza bildirilecektir. 


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.