Yardım

Yardım Konuları / Ödeme / Ödeme Seçenekleri
 • Alışverişimin ödemesini ne şekilde yapabilirim?

  Aynigunkargo.com'dan geçeceğiniz siparişleri kredi kartınızla peşin ya da taksitle ödeyebilir, isterseniz ödemenizi Havale/EFT ya da PTT posta çeki yöntemiyle yapabilirsiniz.


 • Aynigunkargo.com'da peşin fiyatına taksitle alışveriş mümkün müdür?

  Sitemizden yapacağınız alışverişlerde kredi kartına taksitlendirme işlemleri aşağıdaki şekilde mümkündür:

   

  Taksitlendirme imkanı yasalar çerçevesinde almak istediğiniz ürünün kategorisine göre değişmektedir. Buna göre, satın alınacak Telefon, kontör,gıda ve altın (kuyum) ürünlerinde taksitlendirme uygulaması kaldırılmıştır. Yani bu kategoriler kapsamındaki ürünler banka transferi ya da ptt posta çekiyle, veya kredi kartıyla tek çekim olarak yapılabilmektedir. 


  Diğer kategorilerimiz için sitemizde peşin fiyatına 6 taksit uygulaması geçerlidir.

 • Aynigunkargo.Com'da hangi kredi kartlarıyla taksitli alışveriş yapılabilir?

  Yapacağınız tek çekim alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitle yapılacak alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartlarını sunmaktayız:


  Worldcard

  Maximum Kart

  Bonus Card

  CardFinans

  Axess Kredi Kartı

  Asya Card

 • Havale/EFT ya da PTT Posta Çekiyle ödeme yapabilir miyim?

  Sitemize üye olduktan sonra dilerseniz Havale/EFT ya da PTT Posta Çeki yoluyla alışverişlerinizin ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için ana sayfamızdaki “Yeni Üye” butonuna tıklamanız gereklidir.  • Havale işleminizi ATM’lerden de yapabilirsiniz ancak ATM aracılığıyla yapılan ödemelerde sipariş numarası, isim gibi açıklamaların yazılması gereklidir.  • Havale/EFT, PTT ödemelerinizin onaylandığı tarafınıza gönderilecek e-posta ile bildirilir. 

 • Havale/EFT, PTT ödemeleri için hesap numaralarımız

  Sipariş etmek istediğiniz ürünü sepete atarak ödeme seçenekleri sayfasında ilgili ödemeleri seçtiğinizde tüm bankaların ve PTT hesabımızın numaraları ekranda görüntülenecektir.

   

 • PTT’den ödeme

  Aynigunkargo.com’dan vereceğiniz siparişlerin ödemesini PTT'ye de yapabilirsiniz. PTT'den yapılan ödemeler online olarak hesapta 1 iş günü sonrasında göründüğü için ödeme dekontunuz üzerine sipariş numaranızı da yazarak 0312 478 00 56 numaralı faksa ya da info@aynigunkargo.com adresimize e-postayoluyla göndermeniz işlemlerin hızlanmasını sağlayacaktır.

 • Kapıda ödeme yapabilir miyim?

  Firmamızca kapıda ödeme yöntemi, sipariş vermesine ve teyit alınmasına rağmen gönderilen siparişlerin önemli bir kısmının müşterilerimizce teslim alınmayarak geri çevrilmesi, bunun firmamıza yoğun bir iş yükü ve maliyet getirmesi nedeniyle bir süre önce kaldırılmıştır.


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.