Yardım

Yardım Konuları / S.S.S / Kampanyalar
 • Hediye ürün sepetime eklenmedi.
  Kampanya koşulları kapsamında bazı hediye ürünler otomatik olarak sepetinize eklenmekteyken, bazıları ise sepete ekle tuşunun tıklanması ile eklenebilmektedir. 
 • Eski kampanya bilgilerini sitede göremiyorum.
  Süresi biten kampanyalarımızın ilanı yayından kaldırılmaktadır.
 • Mevcut hediye çekimi kullanamıyorum.

  Hediye çekleri kampanya kullanım koşullarına uygun olarak kullanılmalıdır.

  - Hediye çekinin kullanım zamanı henüz gelmemiş olabilir. Çek kullanımı öncesinde çekin kullanım başlangıç tarihini kontrol ediniz. Bu bilgiye Hesabım sayfanızda bulunan "Hediye çeklerim" bölümünden ulaşabilirsiniz.

  - Hediye çeki kullanımı olmayan kısıtlı ürünleri sepetinize eklemiş olabilirsiniz. (Altın Ürünleri, Kontörler, Süpermarket ürünleri)

   - Hediye çekiniz sadece belli bir kategori ürünlerinde geçerli olabilir. Sepetinizde başka bir kategoriye ait ürün bulunuyorsa çek kullanımı yapamazsınız. Örneğin; Kozmetik kategorisinde geçerli hediye çekinizi sadece kozmetik kategorisi ürünlerinin bulunduğu bir sepette kullanabilirsiniz.

   

  - Hediye Çekiniz belli bir harcama tutarında kullanıma açık olabilir. Örneğin mevcut hediye çekinizi en az 200 TL'lik (Kargo bedeli hariç) bir sepette kullanabilirsiniz.

   .

 • Siparişlerimdeki ürünlerden birini iptal ettiğimde, kampanya alt limitine takılıyorum.
  Kampanyalarımız belirli harcama limitleri doğrultusunda aktif olabilmektedir. Ürün iptal etmeniz durumunda kampanyaya dahil olacak siparişinizde belirtilen harcama alt limiti altına düşmeniz durumunda kampanyadan faydalanamayacaksınız.

Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.