Yardım

Yardım Konuları / Güvenlik / Güvenli Alışveriş
 • Sitemizde satılan ürünlerin garantisi

  Satıştaki tüm ürünlerimiz ithalatçı veya üretici firma garantisi altındadır. Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de garantiyi veren firma tarafından yapılmaktadır. Fatura veya garanti belgenizle size en yakın yetkili servisle temasa geçerek ürününüzü tamir ettirebilir, gerekirse değişim talebinde bulunabilirsiniz. Sitemize gönderilen ürünler de Aynigunkargo.com tarafından yetkili servislere gönderilir, tamir ya da değişim işlemleri sitemiz tarafından yapılmaz.

 • Satın aldığım ürünü kaç gün içinde iade edebilirim?

  Aynigunkargo.com’dan satın aldığınız bir ürünü 14 gün içinde sitemizde belirtilen koşullar çerçevesinde iade edebilirsiniz. Keyfi iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. 

 • Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

  Müşteri hizmetleri ekibimiz mesai saatleri içinde canlı destek, telefon ve e-mail ile, mesai saatleri dışında ise e-mail ile ulaşılabilir durumdadır.


  E-postayla çözülemeyen her türlü sorununuz için her gün 09.30 - 19.00 saatleri arasında 444 2 801 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 • Kullanıcı yorumlarına sitenizde yer veriliyor mu?

  Ürün sayfalarımızda “Yorumlar” bölümü de yer alır. Yorumlar kutucuğuna tıkladığınızda incelediğiniz ürünün puanını görebilirsiniz. Aynigunkargo.com’dan daha önce o ürünü satın almış olan kullanıcıların yaptığı yorumlar alışveriş yaparken size fikir verecektir. 


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.