Yardım

Yardım Konuları / Kampanyalar / Faydalandığım Kampanyalar
 • Kampanyalardan nasıl yararlanabilirim?

  Sitemizden satın aldığınız her bir ürün için puan kazanır ve puanlarınız biriktiğinde hediye çekine dönüştürerek siparişlerinizde kullanabilirsiniz. 

   Ayrıca, sitemizde devamlı surette "X adet al Y adet öde", "X ürünü indirimde", "X kategorisinden yapacağınız Y TL'lik siparişlerde kargo ücretsiz", "X kategorisinden yapacağınız alımlarda Y ürünü hediye" vb. kampanyalar yayınlanmaktadır. Bu kampanyaları Sipariş Onay sayfasından önce ekranın sağ kısmında görebilir, ayrıca her sayfanın sağ tarafında yer alan yeşil "Kampanyalar" butonunu tıklayarak inceleyebilirsiniz.  


  Ücretsiz kargo kampanyalarında uygulanan koşullar:


  Belirtilen tarihlerde (eğer tarih belirtilmişse), tek seferde belirtilen tutarda ya da belirtilen kategoride alışveriş yapılarak kampanyadan yararlanılır. Belirtilen tutara kargo bedeli dahil değildir.


   KKTC siparişleri kampanyaya kapsamı dışındadı.


  • Aynigunkargo.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Genel kampanya koşulları hakkında
  Hediye çeki ve ücretsiz kargo kampanyalarının koşulları, kampanya kapsamına göre değişkenlik göstermekle beraber standart sayılabilecek koşullar aşağıdaki verilmektedir. Banka kampanyaları koşulları, ilgili bankalar tarafından belirlendiğinden değişebilir. 

  Hediye çeki kampanyalarında uygulanan koşullar:


  Belirtilen tarih aralığında (tarih aralığı belirtilmişse), tek seferde belirtilen tutarda ya da belirtilen kategoride alışveriş yapılarak hediye çeki kazanılır. Belirtilen tutara ödeme kuponu, hediye çekleri ve kargo bedeli dahil değildir.


  • Kazanılan çekler belirtilen tarih aralığında tanımlanır ve kullanılabilir.


  Kullanım tarihi geçen çekler kullanılamaz.


  Aksi belirtilmemişse, hediye çekleri bölünmeden ve birleştirilmeden kullanılır.


  • Aynigunkargo.com kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


  Ücretsiz kargo kampanyalarında standart koşullar:


  Belirtilen tarih aralığında (tarih belirtilmişse), tek seferde belirtilen tutarda ya da belirtilen kategorilerde alışveriş yapılarak kampanyadan yararlanılır. Belirtilen tutara kargo bedeli dahil değildir.


  Kampanyaya KKTC siparişleri dahil değildir.


  • Aynigunkargo.com kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.