Vox Jsdl-Time Machine Delay Pedal

5,0 (0 Yorum)

Marka VOX
Ürün Kodu : CAN-elktrnk-VOX-JSDL-TIME MACHINE
1.307,95 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

"Time Machine" dual mod delay pedalı, dünyaca ünlü gitarist Joe Satriani ve Vox arasındaki iş birliğinden doğan ikinci efekt pedalıdır. İki delay modu ve Hi-Fi/Lo-Fi svici ile geniş yelpazede delay sesini kolay kullanımla buluşturmaktadır.
Time Machine, hem modern, hem vintage modları içerir. Modern modda orjinal sesi tam berraklık ve aslına uygun olarak vererek her türlü müziğe uyacak hale getirir. Vintage modda ise klasik tape delay sesini verir. Devre sıcak, analog ve hoş bir distrotion'a sahip bir his verir. Vintage modda ayrıca tape delay'de duyulabilen hafif bir modülasyon da uygulanabilir.
Hi-Fi/Lo-Fi svici sayesinde diğer enstrüman çalarlarla tonu koruyarak rahatça karışabilme imkanı vardır. Hi-Fi modu transparan ve renksiz ses verir. Lo-Fi ise high-pass ve low-pass filtreleri birleştirerek belirgin EQ sağlar. Bu EQ'da kullanılan filtreler Joe Satriani'nin zevkine göre ayarlanmıştır.
Delay zamanı 30ms'den 6 tam saniye delay'e kadar geniş yelpazede ayarlanabilir. Delay'i tap tempo ile ayarlama imkanı vardır. Özel düğmeler sayesinde ince ayarlar çok rahat yapılabilir. Ayrıca iki çıkış jakı sayesinde işlenmemiş "dry" ses ve işlenmiş "wet" ses ayrı ayrı çıkabilir. Bu iki jak farklı amfilere bağlandığında mükemmel delay sesleri elde edilebilir.

Özellikler
Kontrollar: Level, Delay Range, Time, Feedback, ON SW, Tap & Modern/Vintage SW, Hi-Fi/Lo-Fi SW
Giriş/Çıkışlar: 1 x INPUT, 1 X OUTPUT, 1 X DRY OUT, 1 X DC9V
Maksimum delay zamanı: Tap Tempo ile 5800 milisaniye, Delay kontrolu ile 1000 milisaniye
Giriş empedansı: 1M-ohms
Çıkış empedansı: 1k-ohms
Güç kaynağı: 9V alkaline pil (6LF22/6LR61) yada AC adaptörü (ayrıca satılır)
Güç tüketimi: 60mA
Boyutlar: 143 x 121 x 58 mm.
Ağırlık: 600g. (piller hariç)
Kutu içeriği: 9V alkaline pil
Seçenekler: 9V AC adaptörü (ayrıca satılır)