Polar FT80 Nabız Kontrol Saati

/ProductImages/608576/big/konnbzpol129.jpg

Polar FT80 Nabız Kontrol Saati

Marka: POLAR
Model Numarası : KONNBZPOL129
SKU : FNS_519
Ürün Tükendi İade Koşulları Günün Fırsatı
Birlikte Satın Alabileceğiniz Ürünler
Vestel Steam Max Kırmızı Dikey Buharlı Temizleyici
Bu ürünle beraber 89 TL! Kargo ücretsiz!
89,10 TL
(% 10 İndirim)
Güral 7 Parça Porselen Emaye Dekorlu Alüminyum Tencere Seti
%40 İndirimli
119,14 TL
(% 40 İndirim)
Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri:

Renk: Siyah

Ekran Rengi:Siyah

Genel Özellikler:

Vücudunu ve kalbini güçlendirmek isteyen egzersiz tutkunları için uygundur.
Egzersiz seansları arasında kalp atış hızına dayalı dinlenme araları ile kuvvet antrenmanınızı yönlendirir.
Kişisel hedeflerinize göre bir antrenman programı oluşturur ve yeni haftalık antrenman hedefleri belirler.
Polar Fitness testi, dinlenme sırasında aerobik egzersiz seviyenizi ölçer ve ilerleme durumunuzu bildirir.
Birlikte verilen Polar FlowLink®, sayesinde hem PC hem de MAC kullanıcıları için antrenman verilerinizi www.polarpersonaltrainer.com adresindeki çevrimiçi antrenman günlüğünüze kolayca aktarmanıza olanak sağlar.

Akıllı Antrenör Özellikleri:

Akıllı Kalori

Tam olarak kaç kalori yaktığınızı öğrenmenizi sağlar.

Egzersiz Yükü

Dinlenme ile egzersiz arasındaki mükemmel dengeyi bulmanıza yardımcı olur.

Kondisyon Testi

Kondisyonunuzun gelişim durumunu gösterir.

Kuvvet Egzersizi Yardımcısı

Daha kısa sürede daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Vücut ölçüm özellikleri:

Yaşa dayalı otomatik hedef bölge - bpm/ %

Egzersiz bilgisayarınız güvenli ve etkili biçimde egzersiz yapmanıza yardımcı olmak için, yaşınıza dayalı maksimum kalp atış hızınıza (220'den yaşınız çıkarıldığında elde edilen değer) göre kalp atış hızınızın hedef bölge sınırlarını otomatik olarak belirler. Sınırlar dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirlenir. Ayrıca Manuel hedef bölge belirlemeye bakınız.

Ortalama ve maksimum nabız - antrenman boyunca.
Nabız - bpm / % / grafiksel gösterge (Ağırlık çalışma antrenmanı)

Kalp atış hızı, kalbinizin çalışma hızının ölçümüdür. Kalp atış hızı, dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi (%) olarak belirtilebilir. Kuvvet antrenmanı sırasında kalp atış hızınızı grafiksel olarak görebilirsiniz.

Görsel ve Sesli uyarı - hedef bölge

Doğru antrenman yoğunluğunu belirlemek için, antrenman hedef bölgelerinizi nabza dayalı olarak tanımlayabilirsiniz. Önceden tanımlı bölgelerin dışına çıktığınızda antrenman saati sizi görsel ve sesli olarak uyaracaktır.

Hrmax ( kullanıcı tarafından belirlenmiş)
Manual hedef bölge belirleme - bpm / %

Bu özellik, hedef bölgeyi egzersizinize uygun olarak ve istediğiniz gibi belirlemenize olanak sağlar. Egzersiz hedef bölgenizi dakikadaki kalp atışı sayısı (bpm) veya maksimum kalp atış hızınızın yüzdesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Polar Fitness Test
Polar OwnCal® – harcanan kalori ve yağ yakımı

Polar OwnCal, egzersiz sırasında harcadığınız kilokalori miktarını hesaplar. Bu özellik, tek egzersizde harcadığınız kilokalori miktarını ve birden fazla egzersizde harcadığınız toplam kilokalori miktarını takip etmenize olanak sağlar. Bu özellik ayrıca yağ yakma yüzdesini de (ekranda %yağ olarak) hesaplar. Bir egzersiz sırasında vücudunuzdaki yağlardan harcadığınız yağ miktarı toplam yaktığınız kilokalorinin yüzdesi olarak belirtilir.

Polar OwnCode® (5kHz) – kodlu iletişim

Kodlu kalp atış hızı iletimi, kalp atış hızınızı antrenman saatine iletmek için otomatik olarak bir koda kilitlenir. Antrenman saati kalp atış hızınızı sadece sizin vericinizden alır. Kodlama diğer antrenman saatlerinden çıkan sinyallerin karışmasını önler.

Polar OwnRelax® – dinlenme testi
Polar OwnZone® – kişisel nabız bölgesi

Polar OwnZone® antrenmanınız için kişisel nabız limitlerinizi belirler. Gün ve saate bağlı olarak fiziksel durumunuz değişebilir. Örneğin gergin veya yorgunsanız veya son egzersizinizden sonra yeterince dinlenemediyseniz, Polar bu durumu kalp atış hızınızdan belirleyebilir ve sizi o an için ideal antrenman bölgenize yönlendirir.

Polar STAR Training Programı

Uyarlanabilir ve kişisel Polar STAR Training Programı antrenman hedeflerinize erişmenize yardımcı olur. Antrenman programı ile antrenman yoğunluğu ve süresinden oluşan haftalık hedefler belirleyebilirsiniz. Polar STAR Training Programı kondisyon düzeyinize, etkinlik düzeyinize, antrenman hedefinize ve kişisel bilgilerinize (kilo, boy, yaş ve cinsiyet) dayalıdır.

Polar Strength Training Programı

Polar Strength Training Programı, nabzınızı izleyerek bir sonraki egzersize ne zaman hazır olacağınızı size bildirerek kuvvet antrenmanınızı düzenlemenize yardımcı olur. En iyi sonucu almanız için egzersizleriniz arasında ne kadar dinlenmeniz gerektiğini belirtir. www.polarpersonaltrainer.com adresinden antrenman saatinize üç kuvvet antrenmanı çalışması yükleyebilirsiniz.

Veri Aktarımı:

Polar FlowLink aracılığı ile Mac (Intel tabanlı) ile uyumlu
Polar FlowLink aracılığı ile PC ile uyumlu
Polar FlowLink aracılığı ile polarpersonaltrainer.com ile uyumlu

G1 GPS Sensörü Özellikleri:

Mesafe - antreman ve toplam

Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.

Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam

Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.

Polarpersonaltrainer.com Özellikleri:

Egzersiz analizi
Günlük
Egzersiz Yükü
Egzersiz programları

Kayıt Özelliği:

Antreman dosyaları (özetli) - 100
Toplamlar

Toplamlar, saatinizi son sıfırlamanızdan sonraki antrenman bilgilerinizi içerir ve antrenmanlarınızı uzun süreli olarak izlemenize olanak sağlar.

Haftalık özet

Haftalık özet haftalık antrenman verilerinizi özetler. Bir hafta seçerek önceki antrenman verilerinizi inceleyebilirsiniz.

S1 Footpod Özellikleri:

Hız/Mesafe - anlık, ortalama ve toplam

Tempo (dk/km veya dk/mil), hızınızın temposudur. Tempo genellikle koşu için kullanılır. Bir hedef tempo tanımlayarak belli bir sürede belirli bir mesafe almak için ne kadar hızlı koşmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.

Mesafe - antreman ve toplam

Mesafe (km, mil) çeşitli şekillerde ayarlanabilir ve ölçülebilir. Antrenman mesafesi, antrenman sırasında aldığınız mesafeyi belirtir. Gezi mesafesi son gezi sıfırlamasından sonraki mesafeyi belirtir. Tur mesafesi bir turun mesafesini belirtir. Toplam mesafe son sıfırlamadan sonra alınan mesafeyi belirtir. Kilometre sayacı alınan toplam mesafeyi belirtir ve sıfırlanamaz.

Antreman Özellikleri:

HeartTouch - tuşlara basmadan nabız göstergesi

HeartTouch açıkken, saatinizin düğmelerine basmadan farklı antrenman bilgilerine erişebilirsiniz. Örneğin eldiveniniz düğmelere basmanızı engelliyorsa antrenman saatinizi vericinize yaklaştırarak bilgilere erişebilirsiniz.

Grafiksel hedef bölge göstergesi

Bu özellik istediğiniz antrenman yoğunluğu bölgesinde kalmanıza yardımcı olmak için, antrenman boyunca bulunduğunuz bölgeyi ekranda grafiksel olarak gösterir.

Hedef bölge belirleme

Hedef bölge belirleme, antrenman saatinizin ekranındaki görsel ve hareketli bir simgedir. Önceden tanımladığınız hedef bölgede olup olmadığınızı gösterir. Böylece istediğiniz yoğunluk/tempo/hız/kadans hedeflerine erişmenize yardımcı olur.

Hedef bölge kilitleme

Hedef bölge kilitleme özelliği belirli bir antrenman yoğunluğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Antrenmandan önce veya antrenman sırasında istediğiniz bölgedeyken bir düğmeye basarak bir bölgeyi kilitleyebilirsiniz.

Saat Özellikleri:

Gece ışığı
Tarih ve haftalık gösterge
Gösterge dili - İngilizce, Almanca, Fince, Fransızca, Portekizce, İspanyolca ve İtalyanca
Bölgesel Saat
Tuş kilidi

Tuş kilidi ile antrenman saatinizin tuşlarını kilitleyerek antrenman sırasında tuşlara yanlışlıkla basmanızdan kaynaklanan sorunları önleyebilirsiniz.

Düşük pil göstergesi
Kronometre

Kronometreyi zamanlama için (örneğin tur sürelerini kaydetmek için) kullanabilirsiniz. Bazı ürünlerde Kronometreden toplam antrenman sürenizi öğrenebilirsiniz.

Alarmlı Saat - (12/24)
Değiştirilebilir pil
50m su geçirmezlik

Uyumlu Aksesuarlar:

T31 Coded göğüs bandı
Wearlink Coded göğüs bandı
Flowlink
S1 FOOTPOD
G1 GPS SENSÖR

Kutu İçeriği:

1 adet Polar FT80 nabız monitörü
1 adet Polar WearLink®+ göğüs bandı
1 adet Polar Flowlink
Kullanım Kılavuzu

Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
- Axess özellikli kartlara 100 TL üzeri siparisler icin +4 taksit verilmektedir. Arti taksitler dogrudan ekstreye yansimaktadir.
- Maximum özellikli kartlara 100 TL üzeri siparisler icin +4 ek taksit kampanyasi bulunmaktadir. Arti taksitler dogrudan ekstreye yansimaktadir
- World özellikli kartlara +3 taksit kampanyasi bulunmaktadir. Kart bilgisi girildikten sonraki ekranda arti taksit istenip istenmedigine dair menu   cikmaktadir.
- Bonus özellikli kartlara 100 TL üzeri siparisler icin +2 ek taksit kampanyasi bulunmaktadir. Arti taksitler dogrudan ekstreye yansimaktadir.
  Flexi kartlar arti taksit kampanyasina dahil olmayabilir. Flexi kartlarla ilgili kosullar banka sayfasindan incelenmelidir.
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 709,51 TL 709,51 TL
2+3 (Seçenekli) 141,90 TL 709,51 TL
3+3 (Seçenekli) 119,45 TL 716,67 TL
4+3 (Seçenekli) 102,90 TL 720,31 TL
5+3 (Seçenekli) 90,50 TL 723,99 TL
6+3 (Seçenekli) 80,86 TL 727,70 TL
7+3 (Seçenekli) 73,14 TL 731,45 TL
8+3 (Seçenekli) 66,84 TL 735,24 TL
9+3 (Seçenekli) 61,59 TL 739,07 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 709,51 TL 709,51 TL
2 354,75 TL 709,51 TL
3 240,10 TL 720,31 TL
4 181,00 TL 723,99 TL
5 145,54 TL 727,70 TL
2+4 118,25 TL 709,51 TL
3+4 102,90 TL 720,31 TL
4+4 90,50 TL 723,99 TL
5+4 80,86 TL 727,70 TL
6+4 73,14 TL 731,45 TL
7+4 66,84 TL 735,24 TL
8+4 61,59 TL 739,07 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 709,51 TL 709,51 TL
2 354,75 TL 709,51 TL
3 240,10 TL 720,31 TL
4 181,00 TL 723,99 TL
5 145,54 TL 727,70 TL
6 121,91 TL 731,45 TL
7 105,03 TL 735,24 TL
8 92,38 TL 739,07 TL
9 82,55 TL 742,94 TL
10 74,68 TL 746,85 TL
11 68,25 TL 750,80 TL
12 62,90 TL 754,79 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 709,51 TL 709,51 TL
3 241,33 TL 723,99 TL
4 181,92 TL 727,70 TL
5 146,29 TL 731,45 TL
2+4 118,25 TL 709,51 TL
3+4 103,43 TL 723,99 TL
4+4 90,96 TL 727,70 TL
5+4 81,27 TL 731,45 TL
6+4 73,52 TL 735,24 TL
7+4 67,19 TL 739,07 TL
8+4 61,91 TL 742,94 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 709,51 TL 709,51 TL
2 354,75 TL 709,51 TL
3 240,10 TL 720,31 TL
4 181,00 TL 723,99 TL
5 145,54 TL 727,70 TL
6 121,91 TL 731,45 TL
2+2 177,38 TL 709,51 TL
3+2 144,06 TL 720,31 TL
4+2 120,66 TL 723,99 TL
5+2 103,96 TL 727,70 TL
6+2 91,43 TL 731,45 TL
7+2 81,69 TL 735,24 TL
8+2 73,91 TL 739,07 TL
9+2 67,54 TL 742,94 TL
10+2 62,24 TL 746,85 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 709,51 TL 709,51 TL

 

 

 Bu ürünü alana Vestel Buharlı Temizleyici Sadece 89 TL!
 

- Vestel buharlı temizleyici ürünü için kargo ücretsizdir.

- Promosyondan yararlanmak için "Sepete Ekle" butonunun altındaki "Birlikte Alabileceğim Ürünler" kısmından Vestel Steam Max Buharlı Temizleyici ürününü işaretlemeniz gerekmektedir. 

Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.