Navitech NX-226R Nissan Micra Note Navigasyon ve Multimedya Sistemi

5,0 (0 Yorum)

Marka Navitech
Ürün Kodu : tk_ms000834
2.950,01 TL
Kargo Ücreti: 5,70 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

 nissan_logo
 
6.2" inç
2DIN
Bluetooth

OTO Radyo ve TV
Navigasyon Sistemi
video ve müzik
hepsi bir arada
 

" Nissan Micra, Note” modeli için 2 Din Araç Navigasyon Cihazı
Navitech’in, Nissan Micra note modellerinin iç tasarımına ve ön konsoluna tam uyumlu olarak ürettiği yeni modeli, yepyeni özellikleri ile aracınıza şıklık ve performans katıyor. NX-226 R’ in tüm hatları ve kıvrımları, Nissan Micra note  belirtilen modellerine uygun tasarlanmıştır . Renk, Işıklandırma ve Fonksiyonel olarak tam bir uyum içerisindedir.

Kendi tarzınızı aracınıza yansıtmayı seviyorsanız, Navitech tam sizin için düşünülmüş ! Nissan Micra note  marka araçların iç tasarımlarına ve ön konsoluna tam uyumlu olarak üretilen Navitech’in yeni modelleri, yepyeni özellikleri ile aracınıza farklı bir görünüm ve performans katıyor.

Aracınıza özel uyarlamalar
Navitech’in Nissan Nissan Micra note marka araçlar için ürettiği bu modellerin tüm çizgileri ve özellikleri aracınıza özel olarak düşünüldü. Cihazınızın fiziksel ve kozmetik görünümü, araç ile tam uyumlu olacak şekilde tasarlanarak bir bütünlük sağlandı. Sadece görsel olarak uyum ile yetinmeyip, diognastik uyum sağlanarak,  Navitech cihazların aracın tüm elektronik sistemi  ile bir bütün halinde çalışması sağlandı. Gerek  görsel, gerek sistemsel olarak yakalanan  bütünlük sayesinde, Navitech cihazlar aracınızla  kusursuz uyum içerisinde çalışmaktadır.


Yolculuk deneyiminizi 
zenginleştirin!
Navigasyon sistemlerinin sadece fonksiyonel  özellikleri ile yetinmeyen Nissan Micra note sahipleri için,  eşsiz bir model sunan Navitech, yolculuk  deneyiminizi zenginleştirecek daha birçok  özelliğiyle sizleri bekliyor. 
 
ÖZELLİKLER


 
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ekran Boyutu : 6.2''
Çözünürlük : 800x480
Dual Zone Özelliği : Var
CAN Özelliği : Var
Arttırılabilir Hafıza : Var
Hafıza Kartı Tipi : Micro SD Kart
USB Tipi : Standard USB
Video Oynatıcı : DVD,DIVX,MP4,AVI
Resim Görüntüleyici  : Var
Uzaktan Kumanda  : Var