MOTHER'S CORN SAKLAMA KABI SETİ MC-B011

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : 8809227436102
194,85 TL
117,88 TL %40 indirimli
Kargo Ücreti: 5,70 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

Mother’s corn ürünleri, doğada çözünebilen ürünlerdir ve hammaddesi mısır ve PLA (POLY LACTIC ACID)’dir.
Mother’s Corn ürünleri, geleneksel plastikler kadar dayanıklı ve kullanımı kolaydır.
Geleneksel plastikler doğada çok uzun yıllar yok olmadan kaldıkları için çevre kirliliği açısından zararlı bir durum meydana getirirler.
Mother’s Corn ürünleri doğada çözünebilen ürünler olduğundan çevreye dost ürünlerdir. Geleneksel plastiğe muhteşem bir alternatiftir.
Mother’s Corn nasıl üretilir?

Mother’s Corn Ürünlerinin Özellikleri
Güvenlidir…
Mother’s Corn Ürünleri, BPA ( Bisphenol A ) içermez.
Mother’s Corn ürünleri; çevreye zararlı hormon, kanserojen madde, ağır metaller ve benzeri diğer tehlikeli maddelerden arınmış olduklarından; oluşabilecek herhangi bir hasarda veya bebek ve çocukların ısırma ya da emme hareketlerinde zarar verebilecek etkiler bırakmaz. Sıcak yemeklerinizle bile güvenle kullanabilirsiniz.
Mother’s Corn ürünlerini dizayn ederken önceliğimiz; Bebek - Çocuk sağlığı ve güvenliğidir.
Toksik madde ( sağlığa zararlı kimyasal madde ) içermez…
Mothers corn ürünleri; mısırdan imal edildikleri için, hiçbir hormon, kanserojen madde, ağır metal, sağlığa ve çevreye zararlı madde içermez.
Mother’s Corn ürünleri, içinde sıcak yiyeceklerle güvenle kullanılabilir. Bebekler ve çocuklar, Mother’s Corn ürünlerini ağızlarına götürdüklerinde bile sağlıklarına zarar verecek herhangi bir durum – yan etki söz konusu olmaz.
Yeşil
Az CO ₂…
Mother’s Corn ürünlerinin üretim aşamalarında doğa kaynaklı maddeler kullanıldığından; üretim esnasında doğaya CO ₂ salınımı olmaz. Bu ürünler tam aksine CO ₂’yi emer.
Mother’s Corn ürünlerinin üretim aşamasında, dünyamızın geleceği için zararlı petrokimya ürünleri kullanılmamıştır.
Doğada çözünebilir…
Mother’s Corn ürünleri, atıldığında, toprakta bulunan mikroorganizmalar tarafından % 100 parçalanabilir ve ardından toprağa dönüşür. Mother’s Corn ürünlerinin geri dönüşüm hızı, Mother’s Corn ürününün içeriği, toprakta bulunan mikroorganizma miktarı ve çevre koşulları gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir.
İyi ve Dayanıklıdır…
Mother’s Corn ürünleri, mısır içeriğinden üretilmiş olmasına rağmen petrokimya plastikleri ile aynı dayanıklılığa sahiptir. Düşürülmesi halinde kolay kırılmaz.
*Mikrodalga fırında kullanılabilir…
Mother’s Corn bünyesindeki Ar-Ge mühendisleri tarafından uzun yıllar süren araştırmaların sonucu olarak, yüksek ısıya dayanıklı ve mikrodalga fırına dahi girebilen Mother’s Corn ürünleri doğmuştur.
Mother’s Corn ürünleri; -30 / +120 derece ısıya dayanabilen, ( yüksek ısıda pişirilen yemeğin servis edilmesinde - pişirme amaçlı mikrodalga fırın kullanımında ve sıcak su dezenfeksiyonu için bulaşık makinesinde kullanıma maruz kaldığında ) yapısını koruyarak sağlam kalan, mısırdan üretilmiş dünyadaki ilk ürünlerdir.

*Bu özellik belirli modeller için geçeridir.