Adore Manager Elite Misafir Koltuğu Özel İşlenmiş Soft Deri -TKVLT-271-DR-1- 2 Adet Ürün Bedelidir

ÜCRETSİZ KARGO!

5,0 (0 Yorum)

Marka ADORE
Ürün Kodu : TKVLT-271-DR-1
1.359,90 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

 
Ürün Ölçüleri:61x 102 x 63 cm( Genişlik x Yükseklik x Derinlik )
Ürün Rengi :Siyah
Ürün Özellikleri: 
  • Ergonomik tasarımlı bel,boyun desteği
  • Özel yumuşakkolçaklar
  • Özel işlenmiş soft deri
  • Esneme Özelliği
  • Minimum sipariş 1 koldir. (Koli içi 2 Adet )
Kullanım Şartları: Bu ürün ancak ev veya ofis ortamında en fazla 120 kg ağırlığa kadar kişisel kullanıcı tarafından ve günlük 3 saate kadar sürekli kullanıma dayanıklı şekilde 2 yıl üretici garantisi ile üretilmiştir. Ürün üzerinde yapılan ergonomi ve dayanıklılık testleri sonucu ürün ilgili kategoride listelenmiş ve buna en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle dayanıklılık testi üst sınırları üzerindeki şartlara kolayca maruz kalabileceği kurumsal ve ticari alanlarda özellikle çoklu (bir kişiden fazla, genel kullanıma açık) ve günde 3 saatten fazla süreli kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu gibi durumlarda garanti şartlarında belirtilen ücretsiz değişim ve tamir ve parça değişimi söz konusu olamayacağı gibi ancak ücret karşılığı satış sonrası hizmeti verilebilecektir.
Garanti Süresi:2  Yıl 
Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl garanti belgesine sahiptir ve Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.
Teslimat Süresi:Siparişleriniz 24 saat içinde Kargo’ya teslim edilir.
MNG Kargo güvencesi ile ürünlerimiz sipariş tarihinden itibaren 2-3 gün içinde adresinize teslim edilir ( Teslimat adresinin merkeze uzaklığına göre süre değişebilmektedir)
Koli bilgisi:Ürün 1 Koliden oluşmaktadır
Montaj:Ürün kurulu olmadan (demonte olarak) kutulu halde teslim edilmektedir. Kutu içinde tüm kurulum için gerekli olan malzeme çıkmaktadır (Bazı ürünlerin kurulumu için ek olarak tornavida gerekebilir)

* Ürün resimlerindeki aksesuarlar teşhir amaçlı olup, fiyata dahil değildir.