Lansinoh 2 si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası

ÜCRETSİZ KARGO!

5,0 (0 Yorum)

Marka Lansinoh
Ürün Kodu : PGS_2in1pompa
299,00 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

Elektrikli göğüs pompalarına ihtiyaç duyulmasının genel sebepleri; annenin göğüslerinde biriken süt nedeniyle oluşan ağrı ve çalışan annenin bebeği emzirmek için her zaman fırsat bulamaması nedeniyle sütü depolama ihtiyacıdır. Pompa yardımıyla süt alındıktan sonra derin dondurucuda bir kaç ay saklanabilir. Lansinoh elektrikli göğüs pompasının en önemli avantajları ikili olması ve bebek hareketkerini taklit eden uyarı ve sağım fazlarına sahip olmasıdır. Ayrıca, kurulması, temizlenmesi ve toplanması son derece kolaydır. Damlamayı engelleyici şekilde tasarlanmıştır. 

Lansinoh® 2'si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası ile süt sağmak çok daha hızlı ve konforludur.

Her iki göğüsten aynı anda süt sağmanıza olanak tanır; bu sayede minimum zamanda maksimum verimlilik sağlar.

Başarılı bir sağımın en önemli noktası uyarı refleksinin oluşmasıdır.

Uyarı ve sağım fazı bebeklerin doğal emiş ritmini taklit ederek süt üretiminin başlamasını ve devamını sağlar.

Uyarı Fazı: Hızlı ve düşük emiş gücüyle memeyi süt üretimi için uyarır.

Sağım Fazı: Daha yavaş ve derin emiş gücüyle sütü memeden dışarı çıkartır.

Doğal emiş ritmini taklit eden uyarı ve sağım fazları ile süt üretimini arttırır. 3 Farklı sağım stili ve 8 farklı vakum düzeyi daha konforlu sağım olanağı sağlar.

Lansinoh® 2’si 1 Arada Göğüs Pompası'nı ilk açtığınızda pompa uyarı fazında çalışmaya başlar.

Manuel olarak uyarı fazından sağım fazına geçiş yapılmazsa 2 dakika sonra otomatik olarak uyarı fazından sağım fazına geçilir.

Tekli ya da çiftli olarak kullanılabilir. Aydınlatılmış dijital ekranı kaç dakika, hangi fazda ve hangi sağım stilinde sağım yapıldığını gösterir. Kapalı tasarımı ve diyafram sistemi sayesinde anne sütü hortuma ve göğüs pompası motoruna kaçmaz. Böylece pompa motorunda bakteri oluşması engellenir ve anne sütünün hijyenik kalması sağlanır. Şık çantası ile kolay taşınabilir.

Lansinoh® 2'si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası diğer pompalara göre daha sessizdir. Kutu içerisinde farklı göğüs ölçüleri için standart ve büyük boy konik göğüs aparatı yer alır. İhtiyaç halinde 6 adet AA pille de çalışabilir. Anne sütünün saklanması için tercih edilen BPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilmiştir. Sağılan anne sütü kapa diski kullanılarak NaturalWave™ Biberon şişelerinde depolanabilir, buzdolabında ya da dondurucuda saklanabilir.

Paketin içinde yer alan Lansinoh NaturalWave™ Biberon Emziği, bebeklerin emzirme sırasında doğal olarak meme ucuna uyguladıkları dalgaya benzer hareketlerin devam etmesini sağlar.

* Lansinoh NaturalWave™ Biberonları ile uyumludur. *Woolridge et al, Key findings: «How Breast-fed Bebies bottle-fed» Leeds Ultrasound Imaging Study 2 (LUIS-2), May 2011