Korg C720 Dijital Piyano

5,0 (0 Yorum)

Marka KORG
Ürün Kodu : CAN-elktrnk-KORG-C720
10.179,35 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

Korg C serisi piyanolarının son üyesi C720, Korg'un geliştirdiği “Piano eXperience” teknolojisi sayesinde gerçekçi ve yüksek kalite piyano sesini sizlere ulaştırıyor. Gerçek ağırlıklı Hammer Action 3 (RH3) tuşları, gerçekçi ses ile gerçekçi piyano tuş yapısını birleştirmekte ve akustik piyano hissi sağlamaktadır.
C720, 2x16 cm.'lik dome tweeter ile güçlndirilmiş hoparlörleri yanında bir de anfi sistemi bulundurmaktadır. Bunun yanında kaplaması “Wenge” ağacı olup, tüm özelliklerini mükemmel bir görüntü ile birleştirmiştir. Klavye kullanılmadığı zaman tuşları korumak için kapatılabilen kapağında bir anahtar bulunup, hızlı kapanmaya ve bundan doğabilecek yaralanmalara karşı sizleri korumak amacıyla tasarlanmıştır.
İçinde seslerin yanı sıra hafızasında 20 adet demo ve 185 klasik parça bulundurur. Bu klasik parçalar dünyanın en iyi piyasnistleri tarafından çalınmış ve kaydedilmiştir. Bu parçaları yeni başlayan öğrenciler çalışma amaçlı kullanabilir, temposunu ayarlayabilirler.
İki partili kayıt cihazı, muzisyene eşlik veya kendi çalışmasını kaydetme olanağı verir. Demo şarkıları ve Piano Lesson özelliği ile ellerden biri çalıştırılabilir ve her parti bağımsız olarak öğrenilebilir. C-720 ayrıca audio girişlere sahiptir. Bu sayede CD'leriniz ile çalabilir, MIDI ses modülü ekleyebilirsiniz. USB girişi MIDI bağlantısı ve data alışverişi için kullanılabilir. Tüm bu kontrolları yaparken 16 karakterli LCD ekran büyük bir yardımcıdır.
Audio çıkışlar piyanoyu ses sistemi yada kayıt cihazına bağlama imkanı sağlar. İki kulaklık çıkışı ile öğretmen ve öğrenci birlikte sessiz bir şekilde çalışabilir.

Teknik Özellikler
Klavye: 88 Tuş, Graded Hammer Action ( RH3 Çekiç Sistemi ), 8 kademeli hassasiyet ayarı, ağaç klavye kapağı.
Ton Oluşturma Sistemi: Piano eXperience stereo sampling.
Polifoni: 62 Ses (mak.)
Modlar: Normal, Layer, Split, Performance (30)
Programlar: 40 (7 Akustik piyano, Honky-tonk, Electric Grand, 8 Elektrikli piyano, 2 Harpsicord, 2 Clavis, 2 Vibraphone, Akustic Gitar, 3 Jazz orgu, 3 Kilise Orgu, 3 Strings, 3 Choir, 4 Bass.
Efektler: 8 Reverb, 6 Chorus, Tremolo, Delay, Rotary Speaker, Equalizer vs. Brilliance dahil 24 Insert tipi (5 ayar) Kayıt: 2 parti, her şarkı için 45,000 nota.
Kontrollar: Record, Play/Pause, Stop, Part 1 On/Off, Part 2 On/Off.
Fonksiyonlar: Cycle, Erase Track, Quantize, Transpose, Delete Song, Rename Song.
Pedallar: Damper (yarı-pedallamayı destekler.), Soft (yarı-pedallamayı destekler.)
Sostenuto Demolar: 205 song, 20 demo song, ayrı olarak sağ ve sol el partili 185 klasik song.
Metronom: Tempo, Time Signature, Accent (Standart, Bell) ve Volume kontrolları, Drum örnekleri.
Akort: Transpose, Fine tuning, 10 Temperament + Çeyrek ton.
Çıkışlar: Left/Mono, Right, Headphones (x2)
MIDI: IN,OUT
Anfi Sistemi: 2 x 35W (Woofer) + 2 x 12W (Tweeter) bi-anfilikasyon sistemi
Hoparlörler: 2 x 16cm. Hoparlör, doom tweeter
Güç: 65W, DC24V AC adaptörü
Mevcut Renkler: Wenge
Boyutlar: 1420 x 470 x 897 mm.
Ağırlık: 80,5 kg.
Aksesuarlar: AC adaptör, Song Book, Windows XP için USB-MIDI driver'ı içeren CD-ROM.