Sitemizden satın almış olunan ürünlerin iadesi aşağıdaki koşulların sağlanması kaydıyla 14 gün içinde kabul edilmektedir. İade edilen siparişlerin ödeme iadesi ürünün depomuza ulaşmasını takip eden 6-7 gün içinde gerçekleşmektedir. 

- İade talebi firmamıza muhakkak yazılı olarak (mail yolu ile) yapılmalı, firmamızdan iade onayı gelmeden ürün iade gönderilmemeli, ürünün faturası ve iade ile ilgili kısa bir not eklenmelidir.

- Ürünün kendisi ve kutusunda herhangi bir hasar bulunmamalı, ürün sıfır vasfını yitirmemiş olmalıdır. Kutusu ya da kendisi hasarlı ürünler mal kabul birimimizce hiç teslim alınmayarak ya da alınıp kontrol edildikten sonra geri gönderilmektedir,

- Ürün firmamıza  kargo ücreti ödenerek gönderilmelidir. Alternatif olarak Aras Kargo ya da MNG Kargo ile Ado Bilişim Ltd. hesabından gideceğini belirterek karşı ödemeli olarak da gönderebilirsiniz. Bu durumda iadeniz kargo ücreti düşülerek yapılacaktır.

- Hasarlı geldiği öne sürülen ürünler için kargo firmasına muhakkak hasar tespit tutanağı tutturulmalı, ürün hiç teslim alınmadan geri gönderilmelidir. Unutulmamalıdır ki, ürünün eksiksiz, hasarsız teslim alındığını beyan eden kargo fişleri imzalandığında kargo firmaları sorumluluktan kurtulmakta ve sonrasında zararın tazmini mümkün olmamaktadır. 

- Firmamız tarafından yanlış gönderilen ya da ayıplı ürünlerin iadesi muhakkak Aras Kargo ya da MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak yapılmalıdır. Başka kargo firmaları ile gönderilen iade ürünleri mal kabul birimimiz kabul edememektedir.  

- Sipariş verildikten sonra ürün teslim edilmeden iptali talep edilen siparişlerde çift taraflı kargo ücreti düşülerek ödeme iadesi yapılmaktadır. 

- Kozmetik ürünleri, kişiye özel ürünler, bilgisayar yazılımları, lisans numaralı ürünler, ömrü süreli ürünler, hijyenik ürünler, açıldığında sıfır vasfını yitiren ürünler iade kabul edilmemektedir.  


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.