Darkshark Smart Kılıf Stand Ipad&Ipad2 Pembe-Siyah-Gri-Kırmızı-Mavi-Renk Seçenekli

5,0 (0 Yorum)

Marka INCA
Ürün Kodu : IKPD-024
77,63 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

Kolay ve Rahat Kullanım

Darkshark IKPD-024 Smart Cover tablet dünyasının yıldızı iPad & iPad 2 ile tam uyumludur. iPad & iPad 2 Smart Cover ile İPadnizi taşıyacak, koruyacak hem de dilediğiniz açı ile kolay konumda kullanabileceksiniz. Dikey ve yatay konum olarak geçiş yapmanızı sağlar. Yüksek kaliteli iç ve dış yüzeyi sayesinde 2 ademeli dikey ve yatay rahat kullanım kolaylığı ve ön kapak sayesinde cihazı otomatik uyku moduna geçirip uyandırabilme özelliği ile iPad & iPad 2nizin en iyi arkadaşı olacaktır.

Otomatik Uyku Modu

Özel tasarlanan ön kapağı sayesinde kıvrılıp sizi kolay kullanıma yönlendirirken İPadnizi otomatik uyku moduna geçirip uyandırabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde cihazınızın erken pil bitimine son verir. Mıknatıslı yapısının avantajını kullanarak tek hamlede arkaya kıvırarak ister yatay ister dikey olarak kullanıma geçeceksiniz. Dikey kullanımı ile İpadnizi tutmadan film izleyebilir, görüntülü sohbet edebilme özelliğini hissedebilirsiniz. Bir diğer kullanımı ise klavye duruşudur. Özellikle internette gezinirken sosyal ağlarda yazarken eğimli klavye kullanımına imkan tanır ve kullanım kolaylığı sağlar.

Mikro Fiber İç Yüzey

Darkshark IKPD-024 Smart Cover nız tabletinizi dış etkenlere karşı korumak için sert, dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır. Mikro fiber iç yüzeyi ile çizilmelere karşı tam koruma! Dış yüzeyi özel dokulu kaplama olan Darkshark IKPD-024 Smart Covernız ayrıca size özel ultra ince olarak da tasarlanmıştır.

Tüm Fonksiyonlarda Tam Erişim

iPadniz için özel olarak tasarlanmış olan Darkshark IKPD-024 Smart Cover,kulaklık bağlantısı, ses tuşlarına erişim kolaylığı ile kapanmayan kamera yeri özel tasarımsal boşluklar da sizin için unutulmamıştır.

Güçlü Tutucu Mıknatıs Kapağı ile iPadiniz Güvende

Darkshark IKPD-024 Smart Cover nız da bulunan güçlü ön mıknatıs kapağı sayesinde İPadnizi taşırken kapağı açılmaz. Açılmayan kapağı ile iPadniz daima güvende olur.