Darkshark 9" Türkçe Klavyeli Smart Tablet Kılıf Kırmızı-Pembe

5,0 (0 Yorum)

Marka INCA
Ürün Kodu : IDKK-900K
82,06 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

Kolay ve rahat kullanım!

Smart Tablet Case Darkshark ayarlanabilir tutacakları ile piyasadaki 9 inch mini usb portu olan tüm tabletlerle uyumludur. Kılıf üzerinde bulunan ayak standı sayesinde tabletinizi yatay olarak konumlandırabilir. Eğimli Klavye duruşu ile e-book sayesinde kitaplarınızı rahatlıkla okuyabilecek , film izlerken ve görüntülü sohbet ederken ayrıca keyif alacaksınız . 
Tabletinizi hem dış etkenlere karşı koruyacak hem de kompakt ve ultra-slim yumuşak Türkçe Q klavyenin rahatlığını yaşayacaksınız. Yüksek kaliteli iç ve dış yüzeyi sayesinde Darkshark 9" Tabletinizin en iyi arkadaşı olacaktır.

Deri İç Yüzey !

Deri iç yüzeyi ile çizilmelere karşı tam koruma ! Darkshark IDKK-900 Smart Tablet Case tabletinizi dış etkenlere karşı korumak için sert, dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır. Dış yüzeyi özel kaplama olan Darkshark IDKK-900 Smart Tablet Case niz ayrıca size özel ultra ince Türkçe Q klavye olarak tasarlanmıştır.

Tüm Fonksiyonlara Tam Erişim!

Darkshark Tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olan Smart aTablet Caseinizin, kulaklık, USB ve HTML bağlantısı, ses tuşlarına erişim kolaylığı sağlar.

Tabletiniz Güvende!

Özel tutacakları mıknatıslı kilidi ile maksimum koruma sağlar. Böylelikle açılmayan kapak ile tabletiniz daima güvende olur.

Teknik Özellikler

Dış Yüzey: Yüksek dayanımlı kaplama
İç Yüzey: Deri 
Bağlantı: Mini USB 2.0
Led Göstergeler: Caps Lock, Num Lock, Scroll Lock
Klavye Türü: Q Türkçe
Boyut: 9 inch