Brother HL-2250DN Lazer Yazıcı

ÜCRETSİZ KARGO!

5,0 (0 Yorum)

Marka Brother
Ürün Kodu : HL-2250DN
2.796,95 TL
1.611,05 TL %42 indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

Brother HL2250DN

Ağ Bağlantılı Çift Taraflı Baskılama Özellikli Lazer Yazıcı

 

HL-5450DN yoğun ofisler ve küçük çalışma grupları için  ideal maliyet etkin  siyah beyaz lazer yazıcıdır. Profesyonel belgelerin üretimi için dakikada 38 sayfaya kadar hızlı ve çift taraflı yazdırma özelliği bulunmaktadır.  HL-5450DN’nizi yerel alan ağınızdaki diğer kullanıcılarla yazıcınızın dahili ethernet bağlantısını kullanarak paylaşabilirsiniz.


Mobil cihazlarınızdan kablosuz baskı alabilmek için yazıcınızın AirPrint™, Google Cloud Print™ ve Brother™ iPrint&Scan özelliklerini ve desteklerini kullanabilirsiniz. Yazıcınız esnek kağıt kullanımı imkanı sunarken, seçebileceğiniz opsiyonel yaklaşık 8,000 sayfa toneri sayesinde düşük baskı maliyetleri sunar.

 

Düşük İşletim Maliyetlerinin Keyfini Çıkarın


Brother çift taraflı baskı özelliği ve isteğe bağlı  toplam işletim maliyetini ve baskı başına genel maliyeti etkili şekilde azaltan yüksek verimli toner kartuşları kağıt ve  ve toner israfını azaltmaktadır. Ayrıca kolaylıkla tek yaprakta 2 ve 4 sayfa oluşturabilmektedir. Bu, taslakların ve tasarımların görüntülenmesinde kağıttan tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

 

Geliştirilmiş Üretkenlik ve Zaman Tasarrufu


36 ppm ila 40 ppm aralığında baskı hızı özelliği sayesinde, yüksek baskı hızları birden fazla kullanıcı ve yoğun baskı işleri için zamandan tasarruf sağlamaktadır. Kullanıcılar çıktılarını beklemek yerine zamanlarını daha verimli şekilde kullanabilmektedir.

 

Apple Uyumlu Baskı ve Tarama


Ücretsiz iPrint & Scan uygulaması sayesinde, artık iPhone, iPod Touch veya iPad ile doğrudan yazdırabilirsiniz. Ayrıca, belgelerinizi MFC Apple gadget’larınıza doğrudan tarayabilirsiniz.