Braun Silk-Expert IPL BD5001 Epilasyon Cihazı 120.000 Atım

ÜCRETSİZ KARGO! AYNI GÜN KARGO!

5,0 (0 Yorum)

Marka Braun
Ürün Kodu : BRAUN_BD5001_
1.984,76 TL
1.189,00 TL %40 indirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN BRAUN GARANTISI ALTINDADIR

 

Braun BD5001 epilasyon cihazı yoğun atımlı ışık anlamına gelen IPL teknolojisi ile sadece 4 kullanımda tüylerinizden kurtulmanızı sağlar. Aşağıda ürünün kullanım detaylarını bulabilirsiniz. 

 

Braun Silk-expert IPL BD 5001

 

 

Braun Silk-expert, sadece dört uygulama sonrasında istenmeyen tüylerde gözle görülür kalıcı sonuç veren, çığır açıcı bir IPL sistemidir. Tüy folikülü içindeki melanini hedefleyip cilt yüzeyinin altında çalışarak, tüyün yeniden uzama döngüsünün kırılmasına yardımcı olur. Sürekli ve düzenli aralıklarla kullanım sayesinde, istenmeyen tüyün cilt yüzeyine ulaşmasını engellemeye yardım eder. 

Ten rengi vücudun farklı bölümleri arasında değişkenlik gösterir; her ten renginde, melaninin hedeflenmesi için belirli bir enerji düzeyi gereklidir. Sadece Braun Silk-expert cildinizi aralıksız olarak tarayan (saniyede 80 kere) ve ışık yoğunluğunu en etkili ve güvenli sonuç için otomatik olarak uyarlayan benzersiz SensoAdapt™ cilt rengi sensörüne sahiptir. Böylece diğer cihazların gerekli kıldığı şekilde, ten renginizin karmaşık renk eşleştirme tablolarıyla eşleştirilmesini içeren tahmin yürütmeye gerek kalmaz.

 

120.000 flaş


Vücudun tamamında 6 yıla kadar veya bacakların alt kısmı, koltuk altları ve üst dudak gibi daha küçük uygulama alanlarında 14 yıla kadar süreyle uygulama imkânı sağlar.

 

Kategori avantajları

Silk-Expert ile evde IPL için 7 neden.


1. Braun Silk-expert IPL'in kullanılması sadece 4 hafta içinde gözle görülür, kalıcı tüy giderme sonucu verir

2. Braun’un çok özel SensoAdapt™ teknolojisi IPL uygulamasını ten renginize özel olarak uyum sağlar; ayrıca, vücut ve yüz uygulamaları için uygundur

3. Profesyonel güzellik salonlarındaki IPL uygulamalarıyla aynı ilkeleri kullanır, tüm bunları evinizin rahatlığınızda sunar

4. Braun Silk-expert pazardaki en hızlı IPL teknolojisidir. Bir bacaktaki uygulama sadece 8 dakika içinde tamamlanabilir!

5. Uzmanlar tarafından klinik olarak test edilmiş olan uygulamalar nazik ve neredeyse acısızdır

6. IPL cihazı maksimum güç ile kesintisiz uygulamalara yönelik olarak kabloludur

7. Braun Silk-expert IPL profesyonel lazer veya ağda uygulamalarına kıyasla maliyet açısından etkin olan bir evde tüy alma yöntemidir

 

Ürün uygunluğu

IPL sizin için doğru seçim mi?


Braun Silk-expert IPL, doğal sarışından koyu kahverengi veya siyaha uzanan tüy renklerine sahip, açık ile orta arası ten renklerinde en iyi etki gösterir. Cihaz çok sarışın, kızıl, gri veya beyaz tüyler üzerinde etkili değildir. Burada melanin miktarının daha düşük olması nedeniyle ışık enerjisi emilemez.

 

 

Braun Silk-expert - Akıllı seçim ...

Braun Silk-expert sadece dört kez kullanıldığında tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan, çığır açan bir IPL sistemidir.

Cilt yüzeyinin hemen altındaki tüy folikülünde bulunan melanini hedef alarak büyüme döngüsünü bozar.

Düzenli kullanıldığında istenmeyen tüylerin yüze ulaşmasını engellemeye yardımcı olur. Vücudunuzun her yerindeki cilt tonu aynı değildir ve ışığın melanine farklı düzeylerde gönderilmesini gerektirir. Cilt tonunuzu saniyede 80 kez okuyabilen ve ışık yoğunluğunu otomatik olarak ayarlayıp etkili ve güvenli bir deneyim sunan eşsiz SensoAdapt™ sensörü sadece Braun Silk-expert'te bulunur.

Diğer cihazların gerektirdiği karmaşık renk çizelgeleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

En hızlı çalışan IPL teknolojisi. Braun Silk-expert IPL cihazını bacak ve kollar gibi geniş bölgelerde hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Cihazı bu bölgelerde performanstan ödün vermeksizin sadece 10 dakika içerisinde kullanabilirsiniz.

Hassasiyet ve hızlı sonuç. Kayma moduyla bacaklar gibi geniş bölgelerde hızlı ve etkili IPL. Entegre yakın temas sensörü sayesinde üst dudak gibi daha küçük bölgeleri hassas bir şekilde alabilirsiniz.

- Hızlı ve hassas

- Hassas bölge modu

- En hızlı çalışan IPL teknolojisi

- Uzun kablosu ile özgürce kullanım ve kesintisiz güç