N-Desk Marka Ve Ürün İnceleme

N-Desk Marka Ve Ürün İncelemesi

Ado Bilişim Mühendislik ve Test Cihazları Ltd. Şti. üretim, ithalat, ihracat, online ticaret, yerli ve yabancı kurumlara kurumsal satış alanlarında faaliyet gösteren bir işletmedir. Firma ülkemizin ve yurt dışı kökenli önemli markaların distribütörlüğünü ve bayiliğini yürütmenin yanında eksikliği hissedilen ürünlerin tasarımı ve üretimi konusunda da çalışmalar yapmaktadır.

N-Desk, işte bu çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkan, hayatı kolaylaştıran ürünler tasarlayarak üreten bir markadır. N-Desk markasının öncelikleri kalite, ergonomi ve kullanım kolaylığıdır. Ürün portföyümüzde hali hazırda fanlı ve fansız laptop masaları, taşınabilir tarayıcılar ve i-Pad aksesuarları bulunmakta, ekibimiz yeni ürünler üzerinde çalışmaktadır.

N-Desk Taşınabilir Tarayıcılar

Ceket cebinize ya da el çantanıza sığacak kadar küçük ama sayfalar dolusu tarama işlemini çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilecek ve depolayabilecek kadar büyük bir cihaz… Tek yapmanız gereken tarama tuşuna basıp cihazı taramak istediğiniz belge üzerinde kaydırmak… Bilgisayar yardımı olmadan, kalem pillerle çalışıp tarama yaparak sizi büyük bir yükten kurtarır… Beraberinde gelen Abby Fine Reader Yazılım CD’si sayesinde taranmış belgelerinizi kolayca word, excel, giff, doc ve pdf formatına çevirebilirsiniz. N-Desk taşınabilir tarayıcı ürünü hakkında detaylı bilgi ve sipariş için buraya tıklayınız.

N-Desk Laptop Masaları

Artık Laptopunuzu her yerde yüksek performansla kullanabilecek, boyun ve sırt ağrılarınızdan kurtulacaksınız! N-Desk'in ürettiği çeşitli laptop masaları ve soğutucu laptop masaları sayesinde istediğiniz yerde rahatça laptobunuzu masa üzerinde kullanabileceksiniz. Ayrıca, masalarda bulunan soğutucu sayesinde bilgisayarınız ısınmayacak ve performansı yüksek olacaktır. N-Desk markalı laptop masalarına buradan ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

N-Desk Tablet Aksesuarları

N-Desk tablet aksesuarları ile tabletinizi çok kolay bir şekilde kullanacaksınız! N-Desk tablet standı ve N-Desk bluetooth tablet klavyesi ile tabletinizi istediğiniz zaman bir laptopa çevirebileceksiniz. N-Desk üretimli tablet aksesuarları tüm tabletlere uymaktadır.

N-Desk Ofis Koltukları

N-Deks üretimli ofis koltukları ile çalışma esnasında sağlığınızı koruyacak ve daha verimli bir şekilde işlerinizi yapabileceksiniz. Birinci sınıf plastik, ayarlanabilir yükseklik ve rahat oturma yaslanma alanlarıyla istediğiniz yükseklikte rahat bir şekilde oturabilecek işlerinizi yapabileceksiniz. N-Desk ofis koltukları hakkında detaylı bilgi ve sipariş için buraya tıklayınız.

N-Desk Resmi Web Sitesini Ziyaret Ederek N-Desk Markası Ve Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Siteye Giriş İçin Buraya Tıklayınız..


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.