Benzersiz Boyama Yöntemi Obmre Hair Color

Benzersiz Boyama Yöntemi Ombre Hair Color

Yeni bir saç modeli sizi gündelik hayatın monotonluğundan kurtarabilir. Her zaman yeni saç modeli, kesimi tarzınızda büyük veya küçük değişikliklere yol açabilir. Ama en önemlisi, saç rengindeki değişiklikler harikalar yaratabilir! Yeni saç renginiz için fikirler bu yağışlı sezonda sizi sıkıntıdan kurtaran silahınız olacak. Öncellikle tarz seçimindeki baş faktörlere bakmakta fayda var: cilt tonu, yüz tipi ve saç analizi. Bunları güzellik uzmanlarının yardımıyla ve teknolojiyi kullanarak kendiniz de yapabilirsiniz. Uzun zamandır trend olan Ombre boyama tekniğinden ilham da alabilirsiniz.

Ombre rengindeki saçlar genellikle saç köklerinde ve saçların ortasına kadar koyu renklerde ve daha sonra yavaş yavaş uçlara doğru daha da açılmaktadır. Bazen koyu sarı, bakır, açık sarı vs. renklerinde de olabiliyor. Zıt renkler uçlara doğru uygulanabilir. Doğal tonlar doğal veya boyalı saç renklerinde kullanılabilir. Bu tarz doğal boyamalarda saçlar çok nazik ve doğal görünebilir. Eğer monotonluktan sıkıldıysanız ama radikal kararlar almak istemiyorsanız, Ombre tam sizin içindir.Kullanacağınız renkleri dikkatlice seçin, size en çok yakışan, zevkinize uygun olan Ombre saç renklerini tercih edin.

Eğer kararlı değilseniz her hangi bir ani değişiklik yapmayın. Sonuçta herkes nasıl olmak istediğinde, nasıl görünmek istediğinde kendi kararlarına sahiptir; değişikliklere, yeniliklere hazır olanlar, buyursunlar - karar sizin!


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.