Bebeğiniz için oyun parkları

BEBEĞİNİZ İÇİN OYUN PARKLARI

Oyun parkları, bebeğin ve annenin isteyebileceği tüm özellikleri bir arada toplayarak ihtiyaçları karşılamak amacıyla üretilmiştir. İçine yerleştirilebilen şitte sayesinde hem bebeğinizin uyuyarak geçirdiği vakti, hemde uyanıkken oyun oynayarak geçirdiği vakti güven içinde hissederek geçirmesini sağlar. Tekerlekli aparatları sayesinde bebeğinizin keyif alarak vakit geçirdiği bu oyun parkını hangi odaya giderseniz oraya taşıyabilir ve her zaman bebeğinizin göz önünde olmasını sağlayabilirsiniz. Hatta bebeğiniz uyurken bile onu hiç rahatsız etmeden bu aparatlar sayesinde kolayce odadan odaya taşıyabilirsiniz.

Bu bebek karyolalarına "oyun parkı" adını veren oyuncak asma yerleri, alt değiştirme ve oyun oynama bölmeleri ve fermuarla açılıp kapanan bir oyun kapısı bulunur. Bu şekilde bebeğiniz neredeyse tüm gününü hiç sıkılmadan bu alanda geçirebilir ve siz istediğiniz zaman oyun parkını istediğiniz odaya kolaylıkla bebeğinizin ya da çocuğunuzun keyfinin bozmadan taşıyabilirsiniz.

Kimi oyun parkı modelleri daha gelişmiş bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. İki katlı oyun parkı modelleride üretilmiştir. Bu oyun parklarında bebeğinizin hem uyuyacağı hem de keyifle oyun oynayarak vakit geçireceği alanlar sağlanmıştır. Örneğin bebeğiniz üst katta uyurken bir fermuarlı kapı sayesinde alt kata geçerek oyun oynayabilir. Bu modeller hiçbir şekilde güvenlik açısından olumsuz yönde değildir. Alt kat evebeynlerin çocuğu görebileceği şekilde tasarlanmıştır ve giriş kapısı fermuarı çift taraflı olduğu için bebeğinizin içerde kalma riski asla yoktur. Bazı oyun parkları ise içerisinde barındırdıkları ışıklandırma ve oyuncak aparatları konusunda daha zengindir. Bu modeller ise bebeğinizin ilgisini çekecek ışıklandırma ve oyuncak aparatları sayesinde bebeğinizin keyifle, saatlerce, hiç huzursuzlanmadan bu alanda oynayıp eğlenerek zaman geçirmesine olanak sağlar.

Kimi oyun parkları da annelerin rahatlığı düşünülerek dış kısmına oyuncak koyma rafları ve çamaşır torbalarıyla birlikte üretilmiştir. Oyun parklarının en önemli özelliklerinden biri de sallanmaya izin veren ayak yapısıdır. Bebekler anne karnında sürekli sallandıkları ve hareket halinde oldukları için huzursuz olduklarında sallanırlarsa rahatlıyorlar ve uykuya dalıyorlar. Bu nedenle sallanmaya olanak sağlayan oyun parkları anneler içinde vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Oyun parklarında, bebeklerin gün boyu eğlenerek vakit geçirmeleri ve aynı alanda karyolaya dönüşerek uyumaları annelerin işini çok kolaylaştırıyor.

Kaliteli, tüm bebek ve çocuklar için geniş seçenek yelpazesi bulunan oyun parkı ürünlerimize buraya tıklayarak inceleyebilir ve tek tıkla sipariş verebilirsiniz.


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.