Bebelac Tahıl Karışımı (Gece) 125 gr Sütlü Kaşık Mamaları

/ProductImages/192199/big/8699745001322-bebelactahilkarisimigecekasikmamasi-125gr..jpg

Bebelac Tahıl Karışımı (Gece) 125 gr Sütlü Kaşık Mamaları

Marka: BEBELAC
Model Numarası : Tahıl Karışımı
SKU : 8699745001322
Ürün Tükendi İade Koşulları Günün Fırsatı
Birlikte Satın Alabileceğiniz Ürünler
Kamburluğa Karşı Manyetik Dik Durma Korsesi
%30 İndirimli! Kargo ücretsiz!
10,43 TL
(% 30 İndirim)
Vestel Steam Max Kırmızı Dikey Buharlı Temizleyici
Bu ürünle beraber 89 TL! Kargo ücretsiz!
89,10 TL
(% 10 İndirim)
Ürün Hakkında
Bebelac Gece Maması Sütlü Tahıl Karışımı 125 gr

İlk altı ay anne sütüyle beslenen bebekler, yaşamlarının ileriki dönemlerinde obezite, yüksek tansiyon, kalp hastalıkları, astım, diyabet gibi rahatsızları yaşama risklerini de azaltmış olurlar. Bu dönemde anne sütü vermek mümkün değilse eğer, inek sütüne başvurmamalıyız. Eğer anne sütüne yakın kalitedeki formül mamaları tüketirsek, bebeğimizin beslenmesinde doğru bir yol izlemiş oluruz.

İster anne sütüyle isterse de hazır mamayla beslenmiş olsun yaşamının ilk altı ayından sonra bebekler artan enerji gereksinimlerini karşılamak için ilave besinler almaya başlamalıdır. Bu gerçekleşmediği takdirde bebekler var olan demir ve çinko depolarını tüketmiş olurlar. Ayrıca biberonla beslenmeye ve dolayısıyla hep sıvı almaya alışan çocuklar daha sonra katı gıda tüketmeyi reddedebilirler.

Bu nedenlerle bebeklerin 6. aylarından itibaren anne sütünün veya hazır mamanın yanında ek gıdalar da alması gerekir. Bebeğin ayına uygun şekilde, çiğneme-yutma fonksiyonu göz önüne alınarak hazırlan ve kaşıkla tüketilmesi gereken bu gıdalar bebeğin temel besin ihtiyaçlarını karşılamalı ve onu yeni tatlara hazırlamalıdır.

Bu doğrultuda Bebelac, bebeklerin kahvaltı, öğle ve gece yemeklerini düşünerek farklı karışımlardan oluşan, zengin vitamin ve mineral içeriğine sahip kaşık mamaları geliştirmiştir. Süt ile tahıl karışımından oluşan bu mama da bebekler için son derece faydalı, besin değeri yüksek bir gece öğünüdür. Protein kalitesi yüksek, anne sütüne adapte devam sütüne eklenen arpa, çavdar, mısır ve darı karışımıyla ortaya çıkan bu son derece doyurucu mama, bebeklerin geceleri kesintisiz uyumasını sağlamaktadır. Ayrıca tahılların lif açısından zengin olması sayesinde bebekler hazım problemi yaşamazlar, yemeklerini kolayca sindirebilirler.

En büyük karbonhidrat kaynağı olan Bebelac Gece Maması Sütlü Tahıl Karışımı, Avrupa Birliği standartlarında üretilmiştir ve hiçbir katkı maddesi, koruyucu veya tatlandırıcı madde içermez. Bu sayede 6. ayından itibaren bebeklerinizin gece beslenmesinde rahatlıkla Bebelac Gece Mamasını tercih edebilirsiniz.  

Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder

 

 

 Bu ürünü alana Vestel Buharlı Temizleyici Sadece 89 TL!
 

- Vestel buharlı temizleyici ürünü için kargo ücretsizdir.

- Promosyondan yararlanmak için "Sepete Ekle" butonunun altındaki "Birlikte Alabileceğim Ürünler" kısmından Vestel Steam Max Buharlı Temizleyici ürününü işaretlemeniz gerekmektedir. 

Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.