Aynıgünkargo'ya Hoşgeldiniz...

 

Burada küçük ev aletlerinden spor aletlerine, ihtiyacınız olan bir çok farklı kategorideki ürünleri hem uygun fiyatlı hem de hızlı teslimat koşullarıyla bulabilecek, sitemizin üyelerine sunduğu peşin fiyatına taksit kampanyalarıyla vade farksız alışverişin keyfini sürebileceksiniz.

Merkezimiz ve depomuz Ankara Çankaya'da olup detaylı adresimiz iletişim kısmında yer almaktadır. Sitemizde satılan ürünlerin büyük bir kısmı aynı gün kargoya verildiği için depomuzda yüksek miktar ve çeşitlilikte stok bulunmaktadır. O nedenle Ankara'da yaşayan üyelerimiz mail ya da telefon  yoluyla önceden stok sorup randevu alarak depomuzdan da alım yapabilirler. Adore, Alpino, Dreamwood, Kenyap, Rafline, Metalia gibi mobilya ürünlerimiz, Vestel, Bosch gibi beyaz eşya ürünlerimiz, Voit, Dynamic, Fox Fitness, Mitsuka gibi spor ve kondisyon aletleri ürünlerimiz yüksek hacimli olmaları nedeniyle doğrudan ithalatçı/üretici firma depolarından sevk edilmektedirler. Delonghi, Tefal, Rowenta, Vestel, Arzum, Korkmaz gibi bir çok küçük ev aletleri kategorisi ürünlerimiz, Sunny Baby, Chicco, Crystal Baby, Prego gibi anne,bebek kategorisi ürünlerimiz büyük oranda stoklarımızda olup aynı gün kargoya verilmektedir.

Üyelerimizin teslimat sürelerini ve kargo ücretlerini net görebilmeleri bakımından ürün ilanlarında ortalama teslimat süreleri ve taşıma ücretleri net bir şekilde belirtilmektedir. Aynı gün kargoya verilen ürünlerimizde "Aynıgünkargo", ücretsiz kargo olan ürünlerimizde "Ücretsiz Kargo" ifadeleri bulunmaktadır. Taahhüt ettiğimiz teslimat süreleri ne olursa olsun, birinci önceliğimiz siparişleri en kısa zamanda ulaştırabilmektir. Bu nedenle teslim süresini 7 gün olarak taahhüt ettiğimiz bir ürünün 2-3 gün içinde teslim edilmesi gayet olağan bir durumdur. 

Sitemizin üyelerine hızlı teslimatın ve peşin fiyatına 6 taksit avantajının dışında sunduğu bir diğer ayrıcalık çok hesaplı alışveriş imkanıdır. Firmamız doğrudan üreticilerden ve ithalatçılardan yüksek adetlerde alımlar yaptığı için maliyetlerini minimuma indirebilmekte, bu avantajı da siz değerli üyelerine yansıtmaktadır. 

Bizlere info@aynigunkargo.com mail adresimiz ve 444 28 01 no'lu telefonumuz üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, her türlü soru ve sorununuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...

Aynıgünkargo Ekibi 


İletişim

Osman Temiz Mah. 1026. Cad. 48/10

Çankaya 06450 Ankara - Türkiye 

info@aynigunkargo.com                               

Müşteri Hizmetleri : 444 2 801 (pbx) 

Çalışma Saatlerimiz: Hafta İçi 09:00-19:00, Cumartesi 10:00 - 17:30. 

Telefon: 312 478 79 00 (pbx)

Faks: 312 478 00 56

 

Hakkımızda


Uzman Kadroyla Hızlı Hizmet

Aynıgünkargo Online Alışveriş Merkezi, 2010 yılında proje, ürün tedariki ve distribütörlük konularında uzun yıllar tecrübesi olan bir ekip tarafından, müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik bir şekilde ürün tedariki sağlamayı amaçlayarak kurulmuştur. Başlıca hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.


Çok Hızlı Teslimat

Sitemizin adı olan aynıgünkargo, sektörde benzer dalda faaliyet gösteren firmalara kıyasla daha fazla oranda ürünü aynı gün kargoya verme hedefinde ve düşüncesinde olduğumuzu yansıtması amacıyla kullanılmaktadır. Ancak, ürün başlığında "aynı gün kargo" ibaresi taşıyanlar dışındaki ürünleri aynı gün kargoya verme taahhüdünde bulunmamaktayız.

Sitedeki bir çok ürünü aynı gün kargoya verebilmekteyiz. (Ürün başlığında aynı gün kargo ibaresi taşıyan ürünler, siparişin saat 16:30'a kadar verilmesi kaydıyla, mücbir sebepler dışında aynı gün kargoya verilir.

Diğerleri için, aynı gün kargoya teslim etme taahhüdü bulunmamakla beraber mümkün olduğunca hızlı teslimat yapmak için çaba gösterir.


En Uygun Fiyat

Firmamız, sattığı bir çok ürünü kendi ithal ediyor olduğu, üretici firmalardan toplu alımlar yaptığı, distribütör firmalarla yüksek rakamlı bağlantılar yaptığı için sattığı ürünlerin büyük bir oranında müşterilerine çok uygun fiyat sunabilmektedir.

Hızlı Yanıt Verme

Müşteri hizmetleri görevlilerimiz ürünlere genel olarak hakim olup sorduğunuz sorulara hızlı yanıt verebilmektedir


Hızlı Hizmet

Teknik servis ya da iade talebi gibi durumlarda hızlı bir şekilde gereken aksiyonu almaktayız.


Ürünü Önceden Görebilme

Firmamız ayrıca müşterilerine, önceden randevu almak kaydıyla almak istedikleri ürünü yerimizde görme imkanı sunabilmektedir.


Gerçek ve Yüksek Güvenlik

Sitemizin sahip olduğu SSL Sertifikası sayesinde bilgileriniz yüksek düzeyde güvenlik altındadır. Ayrıca sitemizden kredi kartıyla 3D Güvenli Şifre yöntemi harici alışveriş yapılamamakta, yani kartınız çalınsa dahi çalan kişi cep telefonunuza gelen şifreyi giremeyeceği için kartınızla sitemizden alışveriş yapamayacaktır.

Yetkili Distribütör Garantisi

Firmamızın, dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarıyla yetkili satıcılık anlaşmaları bulunmaktadır. Bu sayede sitemizden ürün alan müşterilerimiz almış oldukları ürünlere ait garanti ve servis hizmetlerinden tam olarak faydalanabilmektedirler. Yan kısımda yetkili satıcılık belgelerimizden ikisini örnek olarak sunmaktayız.


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.