Adore Techno Plus File Sırtlı Bilgisayar Sandalyesi VLT-028-FK-1 - kırmızı

ÜCRETSİZ KARGO!

5,0 (0 Yorum)

Marka ADORE
Ürün Kodu : VLT-028-FK-1
228,90 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

 

Ürün Ölçüleri: 

54X89-100x 54 cm( Genişlik xYükseklik x Derinlik )

Ürün Rengi :

Kırmızı

Ürün Özellikleri: 

Kullanım Şartları :

*    Ergonomik,terletmeyen ,dayanıklı file sırt desteği  

*    Ergonomik  şık tasarımlı kolçaklar

*    BİFMA standartlarında yükseklik ayarı ,dayanıklı iskelet

*    BIFMA Kalite Standartlarında uzun ömürlü ve kuvvetli amortisör

*    BIFMA Kalite Standartlarında 360 derece dönebilen SESSİZ ve PARKE ÇİZMEZ dayanıklı mobil tekerler.

Bu ürün ancak ev ortamında kişisel, en fazla 80 kg ağırlığa kadar kişisel kullanıcı tarafından ve günlük 3 saate kadar sürekli kullanıma dayanıklı şekilde 2 yıl üretici garantisi ile üretilmiştir. Ürün üzerinde yapılan ergonomi ve dayanıklılık testleri sonucu ürün ilgili kategoride listelenmiş ve buna en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Bu nedenle dayanıklılık testi üst sınırları üzerindeki şartlara kolayca maruz kalabileceği kurumsal ve ticari alanlarda özellikle çoklu (bir kişiden fazla, genel kullanıma açık) ve günde 3 saatten daha uzun süreli kullanıma maruz kalması durumunda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu gibi durumlarda garanti şartlarında belirtilen ücretsiz değişim ve tamir ve parça değişimi söz konusu olamayacağı gibi ancak ücret karşılığı satış sonrası hizmeti verilebilecektir.  *BIFMA ofis koltuklarında uluslararası kabul görmüş kalite standartlarını takip eden ve belgelendiren kuruluş

 

Garanti Süresi:  

2 yıl    

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl garanti belgesine sahiptir ve Avrupa TÜV CERT ISO 9001 kalite standardına uygun üretilmiştir.

 

Koli bilgisi:

Ürün 1 Koliden oluşmaktadır

Montaj:

Mekanizmaları haricinde ürün demonte olarak kutulu halde teslim edilmektedir. Kutu içinde tüm kurulum için gerekli olan malzeme çıkmaktadır (Bazı ürünlerin kurulumu için ek olarak tornavida gerekebilir)